Вкуси мене• Изменено 01 сентября 2025

Хочу самостійно доплачувати податки, що б була більша пенсія

Де і в кого дізнатись, скільки років треба платити, і скільки саме, що б можна було потім розраховувати на якусь більш-менш нормальну пенсію. Зараз у мене лише мінімальні відрахування, бо маю дитину з інвалідністю і не працюю. Готова заплатити за якісну консультацію, але треба, що б був толковий спеціаліст
Говорю відверто• 01 сентября 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Так лучше б она откладывала часть зарплаты, чем отдавала в виде налога.
Не думаю, що у неї був вибір платити чи не платити податки з офіційної зп
Удальонка• 01 сентября 2025
Откладывайте деньги себе сами, какая пенсия о чем светит большой болт такой же как и наши бабушки с дедушками получают , ишачили всю жизнь , чтоб такую нищенскую пенсию получать
Вредняжка• 01 сентября 2025
на жаль, наша країна не та держава, яка піклується про своїх громадян, тому я б не сплачувала більше, це того не варте.
вам скажу більше, нинішнє покоління взагалі дуже попало, тому що, ті хто віиїхав стаж український нікуди не приткнуть (наприклад в мене 30 років стажу в Україні і все6, він ніде мені крім України не допоможе), так ще і Україна мені нічого не винна, бо не 35 років, які потрібні для пенсії будуть.
Ось тепер у Німмечині і буду заробляти собі на пенсію - 5 років + сплати податків у пенсійний і вже зароблю мінімум 100 євро. Саме приємне, що якщо я повернуся до України, то мені повернуть всі сплачені внески за 5 і більше сплаченних років або будуть сплачувати пенсію.
Як гадаєте, є сенс працювати у Німмечині ? А на Україну я не маю, на жаль жодної надіїї - це країна, яка кинула неодноразово і грати знову в ці ігри вже бажання немає :(
все по ГОСТу!• 01 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Знаю случай , когда ФОПа в пенсионном уговорили платить большие взносы , мол , пенсия большая будет , а на выходе получился пшик , его большие взносы не засчитались .
Значит ФОП не правильно внёс данные в отчёт по ЕСВ.
все по ГОСТу!• 01 сентября 2025
Ответ дляКалинові вуста
если вы на пенсию в 50 выйдете , она все равно будет маленькая
В 50 сейчас могут выйти только на спец пенсию.
Пенсионный возраст у нас с 60 лет. При наличии 35 лет трудового стажа.
все по ГОСТу!• 01 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
давайте сразу уточним у кого - если максимальная 25
Через суд остужавается пенсия, которая насчитана.
Если она больше максимально выплачиваемой.
все по ГОСТу!• 01 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
2025 році мінімальний розмір пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів становить 2 361 гривню, а максимальний – 23 610 гривень

вот интересно для кого тогда ограничения в 23, для лохов?
Да, для лохов. И тех, у кого пенсии насчитали до 30 тыс.
Просто там надо пройти несколько судов. Это занимает минимум год. А то и три. Размер максимальной пенсии каждый год подумают. Так что если насчитали до 30 тыс - судится смысла особого нет. За годы, пока будете судится (и тратить на это деньги) размер максимальной пенсии подрастет и ее автоматически начнут выплачивать.
все по ГОСТу!• 01 сентября 2025
Ответ дляВкуси мене
В якому саме місці?
Есть не государственные пенсионные фонды. Но попадающие под государственную программу гарантии вкладов.
Не хочу называть конкретные названия, что бы не сочли за рекламу.
Да и, лично я, им так же не доверяю, как и нашему государству.
Идууу--уууу блин• 02 сентября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Спадком може бути і пенсія (але це засекречена інформація)
Яким чином?
празники не помню• 02 сентября 2025
Недавно читала, что 2000 грн ваших денег это то, что является минимальной зарплатой и это налог, что отчисляется с вас. то есть вы можете его сами отчислять и это будет минимальная зп ( соответственно минимальная пенсия)- а вообще надо читать, у них на сайте точно есть, сколько стоит год стажа
ДлинноНожка• 06 сентября 2025
Ответ дляВкуси мене
Чому ви так думаєте? Є нормальні пенсії по 29-30-40 і т.д тисяч, вони ж звідкись беруться
у судей и прокуроров?