Вкуси мене• Изменено 01 сентября в 16:13
Хочу самостійно доплачувати податки, що б була більша пенсія
Де і в кого дізнатись, скільки років треба платити, і скільки саме, що б можна було потім розраховувати на якусь більш-менш нормальну пенсію. Зараз у мене лише мінімальні відрахування, бо маю дитину з інвалідністю і не працюю. Готова заплатити за якісну консультацію, але треба, що б був толковий спеціаліст
Поліпривіт всім• 01 сентября в 16:21
Ответ дляВкуси мене
Чому ви так думаєте? Є нормальні пенсії по 29-30-40 і т.д тисяч, вони ж звідкись беруться
У випадку сплати ЄСВ з максимальної граничної суми (20 мінімальних зарплат*22%)
Жена сантехника• 01 сентября в 16:21
Ответ дляОпля Картопля
А с чего Вы собрались платить если Вы не работаете ?
хороший вопрос - еще и на приличную пенсию
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:22
Ответ дляПеремелица
Ну ви жартуєте?
Щоб мати впевненість в високій пенсії, треба стабільне законодавство.
Воно колись було стабільне? Сьогодні ви маєте право, завтра закон переписали і ваші права разом з грошима тю-тю....
Не жартую, це все зрозуміло, але хочу прорахувати максимум варіантів
Чеширская кошечка• 01 сентября в 16:23
Ответ дляВкуси мене
Назвіть, якщо звісно ви її знаєте
КАРНАУХ ЛЕСЯ АРКАДІЇВНА
В. о. Голови Державної податкової служби України
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:23
Ответ дляВбигудях
У моего знакомого, офицера СБУ, в 47 лет пенсия 32 тыс.
Он вверху пишуть, що 25-максимальна)
Вбигудях• 01 сентября в 16:23
Ответ дляВкуси мене
Може й нас завтра не буде, але ж ми все одно думаємо про завтрашній день.
Я так понимаю, Ваша тема проспонсирована ПФУ?)
МояХатаЗкраю• 01 сентября в 16:24
Ответ дляКоролева краси
В налоговую
Так может в ПФ. При чем тут налоговая
Кринжова баба• 01 сентября в 16:24
А не простіше в акції вкладатися і най собі росте капітал аж до пенсії?
Вбигудях• 01 сентября в 16:25
Ответ дляЖена сантехника
2025 році мінімальний розмір пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів становить 2 361 гривню, а максимальний – 23 610 гривень
вот интересно для кого тогда ограничения в 23, для лохов?
То Вы ещё суммы пенсий судей да прокуроров не знаете. Лохи пропахали всю жизнь, платя налоги и будут получать минимальную пенсию.
Ластовиння• 01 сентября в 16:25
Ответ дляКоролева краси
В налоговую
В пенсионный, а не в налоговую
Жена сантехника• 01 сентября в 16:26
Ответ дляВбигудях
ну почему же не знаю
( тоже кстати сразу об этом вспомнила)
рядовой судья которого не раз ловили на взятках и отстраняли - от 100 тыс пенсия и хоть бы хны
( тоже кстати сразу об этом вспомнила)
Идууу--уууу блин• 01 сентября в 16:27
Ответ дляВкуси мене
Так от уявіть, що ви платите підвищені внески і раптом помираєте ще до пенсії чи незадовго після. Краще вкладайте в якусь нерухомість. Будете живі - здасте в оренду. Ні - то хоч спадок дитині лишите
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:27
Ответ дляЖена сантехника
Ну так, а колись було інакше?
кнопкодав• 01 сентября в 16:28
Ответ дляКоролева краси
В налоговую
Мова про пенсію, податкова тут ні до чого
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Для 30 тис пенсіі - потрібно платити 30тис податку.
А в чому сенс тоді, відкладіть ці гроші, якщо у вас такий дохід.
Ви маєте відношення до податків, що так впевнено пишете по сумах? Де працюєте?
ПотеряласЯ Я...• 01 сентября в 16:28
Зверніться за консультацією до пенсійного адвокату. Вона, доречи, теж грошей коштує
ПоЗиТиВнАя• 01 сентября в 16:28
Ответ дляЖена сантехника
У військових, суддів - свої закони, там пенсія по іншому нараховується.
Ластовиння• 01 сентября в 16:28
Ответ дляВкуси мене
Ну точно не с добровольных взносов
МояХатаЗкраю• 01 сентября в 16:29
Ответ длякнопкодав
Так. Но у нас же не накопительная пенсионная система. Хотя если автор сильно хочет платить большие взносы, то кто ж ей запретит
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:29
Ответ дляОпля Картопля
Є інші види доходу
Гуляю босоніж• 01 сентября в 16:30
в мене дізнйтесь, не треба того робити бо пенсія все одно мінімальна буде, я ФОП з 2007 року, в часи ковіду познайомилася з пані у податковій, яка як ви вирішила, що якщо ЄСВ платитиме більше, то буде більша пенсія, добровільно сплачувала у три рази більше, вийшла на пенсію - нарахували мінімалку
якщо у вас є зайві гроші -купляйте валюту, вона завжди буде цінуватися, хочете так щоб ще й дохід приносила - валютний депозит у банку - будуть ще % капати, хоча з нашими приколами й б краще сховала під матрасом або у банківську ячейку
ПотеряласЯ Я...• 01 сентября в 16:30
Я просто спитаю
Ви усвідомлюєте що не отримаєте ту суму яку сплатите?
Гуляю босоніж• 01 сентября в 16:31
авторе, все що завгодно - валютний депозит, золото, нерухомість, тільки не збільшений податок
ПоЗиТиВнАя• 01 сентября в 16:31
Ответ дляВкуси мене
Маю.
Вам вже декілька людей написало - відкладайте ці гроші.
МояХатаЗкраю• 01 сентября в 16:31
Ответ дляГуляю босоніж
Знаю есть ещё частные накопительные ПФ. Но мне там больше на аферу, хотя может ошибаюсь
Викупана• 01 сентября в 16:32
Ответ дляВкуси мене
Це само собою, питання саме про офіційну пенсію
себе на счет откладывайте
Вкуси мене
• 01 сентября в 16:32
Ответ дляЧеширская кошечка
КАРНАУХ ЛЕСЯ АРКАДІЇВНА
Дякую, але це занадто дорогий спеціаліст, думаю вона не займається такими питаннями, мені б когось попростіше.
Варена цибуля• 01 сентября в 16:32
Мені колись теж така дурня в голову приходила, коли я була відносно молода і наївна.
Подивіться які закони приймають останні роки, і вам стане ясно що про себе треба дбати самостійно, бо держава може тільки кинути, а потім ще три рази кинути.
Краще валюту купуйте, або кудись вкладайте ці гроші.