Мамзелькіна• 01 сентября в 16:58
в кого сини 18+ чи планують їхати в Україну (відвідати рідних) і як повернутися?
Син 19 років планує поїхати в Україну на кілька тижнів. Як зараз випускають? чи потрібно проходити медогляд, ставати на облік в ТЦК чи це можна зробити в Резерв+? чи може бути штраф,якщо він у 18 не став на облік (виїхав трохи раніше)
я проти цієї ідеї, бо розумію, що як дозволили виїхати, так само можуть знову заборонити, але силою не втримаю, вже доросла людина.
Покорительная• 01 сентября в 17:00
До родичів вже приїхав син.
Теж на пару тижнів.
В нього є резерв.
Теж на пару тижнів.
В нього є резерв.
Бодіпозітівна• 01 сентября в 17:00
Ви тут перший день?
Вже за тиждень тут все розписали, не хотів би, а знаєш всі нюанси
Мамзелькіна
• 01 сентября в 17:02
Ответ дляБодіпозітівна
Ви тут перший день?
не сиджу тут цілодобово, а кожен день багато нових тем
Чу Ча• 01 сентября в 17:04
Ответ дляМамзелькіна
То читайте закони.
Бодіпозітівна• 01 сентября в 17:05
Ответ дляМамзелькіна
Якщо коротко - не випускають тих, хто у розшуку і тих, в кого не оновлені військова-облікові документи
Мамзелькіна
• 01 сентября в 17:08
Ответ дляБодіпозітівна
чи можна це зробити без відвідування ТЦК?
Кукарачка• 01 сентября в 17:10
Не понятно что у него там в резерве будет, бегать потом оформлять документы чтобы выехать, на фига эти приключения.
Благоуханочка• 01 сентября в 17:10
Ответ дляМамзелькіна
Оновити дані, які не оновили вчасно, можна без відвідування.
Любимка-анонимка• 01 сентября в 17:14
Мій син повертається. Йому скоро 19. Дуже важко йому там одному в статусі біженця.
Але побачимо.. В крайньому випадку вдома поновить всі паспорта, купимо взуття/одяг. А там видно буде. Якщо знайдемо куди можна поїхати і не бути як в концлагері, поїде. Але так, щоб я могла під´їхати коли хворіє. Бо минулої зими чудом вичухався. Не міг встати знайти таблетки. Я думала здурію.. Живе з ріднею, але їм на нього начхати. Ніхто не заходив навіть до нього.. скоти. Одразу кажу, вони такі самі біженці. Всі на однакових умовах. Ще й забирали 70% його виплат
Благоуханочка• 01 сентября в 17:22
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Лікарі, щеплення, стоматолиги (чистка-перевірка), документи - все робіть, бо елементарно за той же паспорт потрібно відвалити значно дорожче, ніж тут за терміновий, за лікарів вже мовчу. Ох і родичі у вас, й ворогів не треба. Краще вже десь окремо жити
Любимка-анонимка• 01 сентября в 17:25
Ответ дляБлагоуханочка
Так. Я просто вхопилася за цю можливість.
Син вже домовився на середу , йде починати закривати всі рахунки, виплати, виписатися.. Там ще вирватися треба так, щоб боргів не було).
До стоматолога встиг там. Слава Богу, сказали Ок і зробили чистку тільки. Відпустили на рік. Але до нашого лікаря ще піде на огляд, бо знаю їх рівень. Син казав, що один раз зуб занив. Значить щось не додивилися німці )
Покорительная• 01 сентября в 18:05
Хай син встановить Резерв+, там все написано, штраф або розшук, або все добре.
Galina_vinsport• 01 сентября в 19:13
Моему 22 года, но у него и мысли такой нет, чтоб поехать в Украину даже на пару дней. На эту уловку он не клюет… но, я уже нескольким мамам его бывших одноклассников написала, сказала что если будут мальчишки ехать в Германию, то мы им все сможем подсказать и помочь, по мере возможности.
все по ГОСТу!• 01 сентября в 23:55
Из моих знакомых мужского пола, кому есть 18, никто не поедет в Украину. Не хотят рисковать.