дожену і ощасливлю• 01 сентября в 18:32

Вы верите что ключевые события в жизни человека предначертаны наперёд?

Оябунчик• 01 сентября в 21:49
Ответ дляГарачий Чокалад
нет/ Даже дату рождения можно изменить/ Например назначить кесарево в в определенный день или диван поподнимать на 38 неделе/ И дата смерти не определена/ Не думаю что те что разбились на самолете у всех было предначертано в 1 день умереть/
А я саме так думаю. Всім цим людям була дата смерті в один день. Як і загиблим в Хиросимі, наприклад. Хто вижив, у тих інша дата. Ті хто не зайшов на борт літака мають іншу дату.
Оябунчик• 01 сентября в 21:52
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та нет,вполне норм.Знаю,когда мама умрет.Про сестру не чувствую ничего,к счастью.
Може вона піде після вас?
Лупаю цю скелю• 01 сентября в 22:21
Ответ дляПАЦАНКА О
ну, якось у вас вибірковий підхід, і суперечите своім же словам
Це ви так бачите. А я суперечливості не бачу.
Забрала і не сказала• 01 сентября в 22:35
Ответ дляОябунчик
Може вона піде після вас?
Нет,раньше
ПАЦАНКА О• 01 сентября в 22:55
Ответ дляЛупаю цю скелю
Якщо ви не бачите, це не означає, що суперечливості немає. Ви просто вирішили іі не бачити.
Лупаю цю скелю• 01 сентября в 23:24
Ответ дляПАЦАНКА О
Як скажете.
ПАЦАНКА О• 01 сентября в 23:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
Як скажете.
Це не я сказала, це наукові дослідження. Почитайте про «Великую иллюзию самосознания». Як раз ваші мислення - це класичний приклад.
Лупаю цю скелю• 01 сентября в 23:40
Ответ дляПАЦАНКА О
Майкл Ньютон «Подорож душі». Також раджу.
ПАЦАНКА О• 01 сентября в 23:44
Ответ дляЛупаю цю скелю
Мені ваші поради не підходять, дякую.
Гарачий Чокалад• 02 сентября в 09:33
Ответ дляОябунчик
А я думаю у них був вибір. Купили б вони квиток на інший день, то жили б.
Гарачий Чокалад• 02 сентября в 14:09
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я про рівень розуму не писала.
Я про те, що кожна людина( її дії, вчинки…) нас чомусь вчать. І навпаки. Ми когось вчимо. І якщо ми зрозуміємо, що до чого і для чого, то рівень пройшли. Це я своїми словами пояснюю. Тобто все не просто так.
Все набагато простіше, просто вам так хочеться, щоб було щось надзвичайне
Лупаю цю скелю• 02 сентября в 15:54
Ответ дляГарачий Чокалад
А нічого надзвичайного я і не бачу. Навпаки. Цікаво просто хто цим всім керує)))

Я нічого нікому не навʼязую.