П´яна вишня• 01 сентября в 18:38
Розвелась би з нормальним чоловіком
Якби забрала до смерті його рідня.
До чоловіка претензій +- не маю, а от його наглюча сімейка дістала до смерті вже.
П´яна вишня
• 01 сентября в 18:46
Ответ дляЦвірінь
Ви з ними живете разом?
Вірніше, зараз з одним з них живемо разом. Мабуть це мене і трегирить до усмерті.
Куплю орехи• 01 сентября в 18:46
Так он границ не выставил
Не общайтесь с родственниками мужа
Почему Вы продолжаете? Или каким образом они Вас достают?
Не общайтесь с родственниками мужа
Куплю орехи• 01 сентября в 18:47
Ответ дляП´яна вишня
Почему так? Выселяйте
П´яна вишня
• 01 сентября в 18:51
Ответ дляКуплю орехи
Почему так? Выселяйте
Так склалось. От зараз воюю, але так зручно і висяться ніхто не буде схоже. Навіть дитина вже влаштувала скандал, щоб вирішували свої проблеми самі, але нуль реакції.
Куплю орехи• 01 сентября в 18:52
Ответ дляП´яна вишня
Так муж, значит, не такой уж ’нормальный’
Последний вагон• 01 сентября в 18:54
Ответ дляП´яна вишня
Ви у нього, чи він у Вас живе?
Последний вагон• 01 сентября в 18:55
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зачем их забирать до их смерти? Они лежачие?
Там інше слово мало бути
П´яна вишня
• 01 сентября в 18:56
Ответ дляПоследний вагон
Ви у нього, чи він у Вас живе?
Ну звісно, що він.
Дивно було б бути недовольною живучі на чужій території.
П´яна вишня
• 01 сентября в 18:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви знаєте, враженя по функціональності і здатності вирішувати свої проблеми лежачі .
На паровозе• 01 сентября в 18:58
Ответ дляП´яна вишня
Так а че у вас живут родственники мужа без вашего согласия
МояХатаЗкраю• 01 сентября в 18:59
Ответ дляП´яна вишня
У мужа родня, лежачий человек, вам пришлось его забрать и он вас выводит? Поговорите с мужем, чтоб найти хороший частный пансионат с постоянным уходом и присмотром. Объясните, что вашей семье тяжело ухаживать за лежачим, который вас еще и морально изводит. Либо предоставьте уход за родственником мужу. Через неделю сам предложит найти пансионат
Последний вагон• 01 сентября в 19:00
Ответ дляП´яна вишня
Ну звісно, що він.
Ну, дуже тяжко щось Вам порадити не знаючи ситуації.
П´яна вишня
• 01 сентября в 19:01
Ответ дляПоследний вагон
Та вірите я і сказати все не може, але вони мене просто дістали своїми проблемами за стільки років. Враження, що якісь інваліди які не можуть вирішити нічого в своєму житті а тільки повісити на інших.
Последний вагон• 01 сентября в 19:03
Ответ дляП´яна вишня
Що Вас змушує вирішувати їх проблеми? Поспівчували на словах і пішли далі своїми справами займатися.
П´яна вишня
• 01 сентября в 19:07
Ответ дляПоследний вагон
Якби так модна було, то це було б ідеально
Последний вагон• 01 сентября в 19:07
Ответ дляП´яна вишня
А чому не можна?
П´яна вишня
• 01 сентября в 19:09
Ответ дляПоследний вагон
А чому не можна?
Тому що стоїть на порозі, жити не має де грошей немає, працювати не може. Закрити двері перед носом чи що робити?
Последний вагон• 01 сентября в 19:11
Ответ дляП´яна вишня
Звідки прийшов? Де був до цього?хто в нього є окрім Вашого чоловіка?
Кіна не буде• 01 сентября в 19:12
Ответ дляП´яна вишня
Да,этим всем заниматься ваше решение
П´яна вишня
• 01 сентября в 19:13
Ответ дляПоследний вагон
Батьки, дружина
Последний вагон• 01 сентября в 19:18
Ответ дляП´яна вишня
Батьки, дружина
Накормити, напоїти чаєм, і купити білет, або відвезти до вище вказаних людей під двері.
Мати тріля• 01 сентября в 19:36
Ответ дляП´яна вишня
У нас тааккоее было в первый месяц после свадьбы, а потом я сказала, либо разводимся, либо живём отдельно, и мы ушли на съем. Почти двадцать лет уже женаты, с его семьёй не общаюсь и все счастливы