Джем Шакіри• 01 сентября 2025
Чому так багато офісів які працюють проти РФ? Цікава вакансія
Трапилась мені вакансія HR менеджера, думала якась хороша компанія а тут офіс проти РФ. Що це означає? І чи легально взагалі?
Иванка Бур• 01 сентября 2025
Обычные разводилы по телефону.
Конечно не легально, но очень прибыльно, поэтому их крышуют такие, как Коля котлета
Я инженер, меряю от 1• 01 сентября 2025
Очередной мошеннический колцентр. Их периодически накрывают, но так сказать руководство остаётся в стороне, а садятся вот такие мелкие сошки.
Спішу - перекидаюсь• 01 сентября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не розумію як таке взагалі може в Україні працювати. Є ж не тільки проти рф
Я инженер, меряю от 1• 01 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не имеет значения против кого. Это мошенничество и точка. Сидеть будете по полной, без разницы кого вы там разводили.
Спішу - перекидаюсь• 01 сентября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Хто ви? Ви не з України?
Срочнокпсихологу• 01 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Хто ви? Ви не з України?
В моєму ЖК накрили такий кол центр, працівників тягали обличчям по землі, виводили в наручниках, страшний ґвалт був. Краще в таких офісах не працювати.
Спішу - перекидаюсь• 01 сентября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мені взагалі за Дніпро соромно, що там таке практикують
Жена миллионера• 01 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я живу в Дніпрі, не знаю чому Дніпро славиться такими офісами, вони у всіх великих містах є
АсобеннАя• 02 сентября 2025
Ну та з була вже тема про це там про сруських як би прикриття а насправді розводите всіх тупо і щей не вийдете з цієї гри просто та