Таке враження, що це ніколи не закінчиться(
Kapitoshka7• 02 сентября в 10:06
Ответ дляlekon-lekon
Експерти підтягуються, всі кричали про програла, ще з лютого 2022, ще й старанно написано українською, чого не зробиш, щоб зраду сіяти
Я не хочу вам на пальцях перераховувати чому.. купа бездомних, калік і риги на всіх посадах - замість тисячі слів.
lekon-lekon• 02 сентября в 10:08
Ответ дляKapitoshka7
Та ні ви ж писали, що ми програли, а переключились на другорядне, дивує, що не щгадали, що україномовні в вишиванках крадуть.
Kapitoshka7• 02 сентября в 10:45
Ответ дляlekon-lekon
Так це і є програш!!! Жіночко добра. Спустіться з небес, чи для вас перемога - зарплата чиновників у місяць у 2 тис доларів???? О боги, дайте людям розуму!!!!!!
Ответ дляingaryta
идущие 4 года на Киев за три дня я тебя нарисовал я тебя нарисовал только так и не познал
У вас очень глупые кураторы ,как то донесите до них - чем медленнее двигаются ,тем дольше это все будет продолжаться,будет больше жертв и останется в итоге меньше территорий .А все могло бы быть по другому,но клоуну и ко очень уж нравятся халявные деньги
lekon-lekon• 02 сентября в 18:57
Ответ дляKapitoshka7
Та це ви в реальність завітайте, жіночка, Україна є і буде, не зважаючи на хотєлкі кацапів
Чи ви думаєте з кацапами буде менше корупції? Поливіться як живуть в днр, щоб трохи спроектувати, що тут буде
Kapitoshka7• 02 сентября в 22:45
Ответ дляlekon-lekon
Яка різниця яка у кацапів? Наша корупція привела до війни...
lekon-lekon• 03 сентября в 05:31
Ответ дляKapitoshka7
Фублі не пахнуть та й самі себе не зароблять, непогано так не помічати агресора, а все жертву винуватити.