У принципі обговорення цього питання безглузде. Ніхто в здравому розумі в Україні- ні Порошенко, ні Зеленський - не проголосує за сепаратний ультиматум.
Путін тягне час цими розмовами бо свято вірить що зможе декласувати зсу до кінця року. А трамп просто дурач-к. Нічого у путіна не вийде. Трамп опозориться у черговий раз. Він і так втрачає довіру виборців
Natalisa7613• 09 августа в 19:57
Ответ дляSantander
Вам вже давали сьогодні медальку?
Шоколадну?
КлавдіяЧерепиця• 09 августа в 19:58
Вы знаете, нужно чтобы был хоть кто-то готовый слушать бредни плешивого. Если это Трамп, то пусть так и будет. Может хоть так поймем чего оно вообще хочет.
Понятно, что о сдаче территорий, в таком масштабе тем более, и речи быть не может
Flower Girl23• 09 августа в 20:01
Я думаю, что Трампу всё это скоро надоест, и он просто выйдет из нашего конфликта... И никакого оружия мы больше не получим...
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Зачем його слухати. Треба бити ракетами по нпз російським
Черный Ловелас• 09 августа в 20:02
Ответ дляlilul990
У кінці року вони обидва будуть обісцяні, тільки у трампа ще буде шанс примазатись назад до нашої сторони і дати нам дальнобійні ракети
Уже дал.
Черный Ловелас• 09 августа в 20:04
Ответ дляgaga-48ba
Какими ракетами?
Диванными , которые работают на выхлопе пердежа диванных аналитиков.
Flower Girl23• 09 августа в 20:05
Ответ дляlilul990
Шоб трамп і не продав за кеш Європі зброю? Та перестаньте
Ну, Трамп так ’нагнул’ Европу с пошлинами, что вряд-ли она сможет необходимое количество оружия приобрести... Да и время на это нужно...
Love_Love_Love_• 09 августа в 20:16
Ну на разі так і виглядає: Трамп як придурок і пуйло якиййого нагинає.
А ото зустрічатись з ним на своїй території то вопше ппзл