Ну що ви, мамо!• 02 сентября 2025

Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?

Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Відкушу все що стирчить• 02 сентября 2025
Мы с мамой обе родили в 20, поэтому у неё в 40 уже был внук. Первый самый любимый. А так как мой брат младше меня на 10 лет, то в 40 лет у мамы было как бы 2 сына
Мой, кстати, глядя на брата тоже звал её ’мам’ ))) И почти все летние каникулы проводил всегда у бабушки. За исключением поездок в детские лагеря.
Бабушка его всегда баловала и любила, водила купаться на пляж, покупала вкусняшки и т.д. Каждый раз уезжая с каникул домой, он вздыхал, что дома ждёт строгая мама и учёба. А у бабушки сплошные развлечения, вкусняшки и практически отсутствие запретов.
Без образів• 02 сентября 2025
А яка різниця між бути мамою чи бабусею, там і там мала дитина. Тільки тут твої нерви трвіпає, а там уже чиїсь інші, краще б я вже бабусею була...
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляШкварочка
Мені 44-ри, донці 23, сину 15- ть.
Старша сказала, що ні коли в житті вона в це ярмо’ материнство’ не залізе.Може від сина будуть онуки років через 10- ть.
Яка розумна дівчинка.
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
А почему должно быть сложно?
Сложно, если есть проблемы со здоровьем, либо физические ограничения, но если они есть, в любом возрасте сложно, что в 40, что в 18
Бо того. Уже й ’свої’ лікарі з´являються потроху. У 20 такого і близько не було, могла ночами не спати і потім ще кадриль танцювати. Зараз вже ні одне, ні інше... Таке, життя іде...Це діти ростуть, а ми, нажаль...
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну так у кого поизносился организм к 40ка годам, сил нет, те и не рожают. Рожают молодые, сильные и здоровые 40-летние, кто берег свое здоровье и молодость.
Дивовижно..
Я берегла, і що далі? Якщо ви 40 абсолютно здорова людина, пройдіться по спеціалістам))) І я вже мовчу про вагітність і 20 (аналізи) і всі ті кола пекла ближче до 40. Зовсім одне і теж, то лікарі собі мабуть вигадали)
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляКарусель-весель
А что, в совке интернет провели? Такое впечатление что Вы пишете из 1961 года. На таких беременных смотрят с радостью, ух ты! Это же чудо - ребенок, в любом возрасте. А нерозумно это рожать когда ты не готова и потому что какая-то малограмотная Маня в интернетиках определила когда надо рожать.
Це вагітним так хочеться. Насправді більшості пофіг
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Похоже в ЕС одни дураки, там много рожают после 40. Да ?)
Ні, не багато. Вгомоніться вже з тим ЄС. Там теж немає масового психозу народжувати в 40+ і ніхто це не вважає нормальним. Просто люди не заважають іншим сходити з розуму на свій лад
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Тобто у 40 річних жінок старі пошкодженні клітини які не оновлюються?????
Нє, у 40-річних жінок і інших проблем благополучно валом))) від раннього клімаксу до банальних міом.
lelik bolik• 02 сентября 2025
Мне 48 . Трое сыновей 29,17,14. Внуков пока не предвидится. Да и не вижу пока у старшего сына желания женитьбы и появления детей
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
Коли бачу дітей, які катять коляски з своїми дітьми, завжди думаю, ну навіщо??? Дитино - вчись, мандруй, розвивайся, будуй кар´єру, навіщо ти так себе обмежуєш((
Чесно кажучи, таке ж відчуття. Але і панянки за сорок ніяких позитивних емоцій не викликають, коли ти не знаєш, чи то вже бабуся чи все ще мама. Дивно воно виглядає
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну судя по дальнейшим ответам автора -то да,она тролит
Ну то нехай собі, про що б ми тут ще говорили)
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Кажу, що я прабабуся і хай думають, як я так добре збереглася
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Дивовижно..
Народжувала в 38, все ок) легші пологи як в 30, спокійніші, дитина теж спокійна, годувала грудьми більше 2 років
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
І що тут дивовижного? Де я писала про складні пологи чи якісь проблеми? Я лишень констатую факт, що в 20 і 40 здоров´я таки трохи різне, тільки й того. І маса своїх ’нюансів’ порівняно з молоддю. А ваше порівняння трохи дивне, ви порівнюєте двоє пологів за 30, що дивного в тому, що майже ніякої різниці?
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляБез образів
В всіх різне здоровʼя, в 20 всі здорові?
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2025
Я народила в 37, які онуки?))
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
У мене теж друга вагітність і другі пологи легше пройшли, ніж перші - у 32. Теж годувала довше ніж 2 роки).
Так хочеться ще одну дитину!
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Якщо вони в 20 не здорові тощо з ними буде до 40? Ні, я в свій сорокет ще теж не збираюсь в могилу і хоч на Еверест і не замахуюсь, але черговий підйом на Говерлу цілком собі планую. Але якщо двадцять років тому це був би рюкзак з тушонкою і мівіною на плечі і кеди за 20 грн з базару і після того ще горлопанити до ранку біля багаття, то зараз мене з такою ’підготовкою’ теж чекатимуть ’незабутні враження’, але трохи не ті. Та і пробігаючи своїх 3-5 км на марафон, звісно, можу теж замахнутись, але лише один раз, ортопед категорично проти. Так що як не економ те здоров´я, на все життя не запасеш. Це прям от незаперечний факт. Чи ви крім Іллі муромця знаєте ще багато випадків ’чудесного зцілення’, коли в 20 людина розсипалась на частини і тут в 40+ як стала здоровою, як почала жити-поживати... Це унікальні речі, як не крути.
Чеширская кошечка• 02 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Как раз в ЕС очень много рожают в период с 35 до 42
Так что воспользуйтесь своим же советом и угомонитесь !
В курсі діла• 02 сентября 2025
Взашалі не маю і ще років 15 чекати
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Дуже багато це скільки? І який ЄС ви маєте конкретно на увазі, бо там повно різних країн і в них різні ситуації. Ну і те, що люди щось десь роблять, не робить це взірцевим. Декрет 2 місяці теж має свої об´єктивні причини, далекі від турботи про матір та дитину. Так і народження дітей в пізньому віці. В цьому нічого прекрасного немає, просто такі реалії сьогодення.
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так хочеться ще одну дитину!
І мені) хоч в паспорті 41
Свідок Перемоги• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому, все ж краще народжувати до 25.
Кому краще? Що за середньовіччя
маска Ілона• 02 сентября 2025
Не знаю, мені 40, жіночкою мене ще ніхто не називав. Підліток 15 років, ми на одній хвилі.
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
І мені) хоч в паспорті 41
Мені 43).
Пригощаю кашею• 02 сентября 2025
Які внуки, діти малі ще. Мені 44.
КаРаКаТиЦа• 02 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Як Ви думаєте - комусь цікаві Ваші відчуття?
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Мені 43).
Моя сусідка народила 4 дитину в 44, першу в 17, потім - 39, 41 і остання дочка) всі діти бажані, люблені і забезпечені
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ага, ото йду в свої 41 і плакаю, що якісь жіночки мене вважають бабкою
Без образів• 02 сентября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну якщо не цікаві, то нащо ви мені пишете) Ну а раз пишете...