Ну що ви, мамо!• 02 сентября в 14:10
Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?
Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
месяцкие• 02 сентября в 22:20
Знаю жінку в якої вже 2 онуків ,вона народила рано і її донька потім теж
месяцкие• 02 сентября в 22:25
Ответ дляЛетчица
А мені цікаво, як живеться 40-річній жіночці у якої така мала дитина. Не важко?
Важко вже бабі
В танке• 02 сентября в 22:25
Ни одного не имею. Я только в 39 ребёнка родила. Ему сейчас 6 лет. Какие внуки ?
месяцкие• 02 сентября в 22:26
Ответ дляНалитое яблочко
Кому краще? Бо насправді краще до 18
Звісно краще ,молоде тіло більш витривалий аніж 40 річне
В танке• 02 сентября в 22:28
Ответ дляЛетчица
Хорошо живётся
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 сентября в 22:36
Сыновья 11 лет и 9 месяцев. Мне 37. Какие внуки
. Во сколько надо было начинать рожать? В 15? Чтоб к 40ка точно бабулей быть
Не заздріть тьоті• 02 сентября в 23:32
Ответ дляНу що ви, мамо!
Просто цікаво, от і все)
Я маю 6, плюс ще семеро чоловікових від його попередніх шлюбів. Правнучят трійко, бо я ще молодесенька
КаРаКаТиЦа• 03 сентября в 00:02
Ответ дляБез образів
Ну якщо не цікаві, то нащо ви мені пишете) Ну а раз пишете...
Пишу, щоб Ви зрозуміли наскільки Ви смішні.
КаРаКаТиЦа• 03 сентября в 00:03
Ответ дляНебоброїдка
Мне 47) Дочери 30.
Есть один внук. 2 месяца.
Это такое долгожданное чудо. Другие эмоции, другие чувства.
Есть один внук. 2 месяца.
Ну, да секс в 16, ребенок в 17, конечно будут другие чувства в 47.
КаРаКаТиЦа• 03 сентября в 00:05
Ответ дляСиамская сороконожка
48 лет,2 внуков 12 и 10 лет,дочке 31
Ну, хоть дочка в 16 лет не начала мамку бабкой делать.
Небоброїдка• 03 сентября в 07:05
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Судя по ядовитости, у вас секса до сих пор не было🤣
Без образів• 03 сентября в 08:35
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Звісно, саме так.
Без образів• 03 сентября в 08:40
Ответ дляБудьте так ласкаві
В предыдущей теме про роды в 18 или 40 большинство пытается доказать, что рожать лучше в 18, так как 40- это уже старость.
А тут прям в 40+ все молодые мамы.
Такое впечатление, что главное писать наперекор автору темы, даже если у тебя другое мнение
А тут прям в 40+ все молодые мамы.
Народжувати то може краще і в 18, чисто фізіологічно. Але можливість у багатьох з´являється часто ближче до 40. Тим більше тема про внуків, їх у сорок мало в кого є. А от підрослі діти, народжені в 25+ дуже багато в кого. Зовсім невелика кількість ввдписались про новонароджених малюків.
Без образів• 03 сентября в 08:43
Ответ дляЗалізний кіготь
Моя сестра в 27 забеременела с первого раза
Хи-хи, в 37 ще спробуйте, хоча ні, в 37;ще норма, за сорок веселіше. Хоча мені здається що ці проблеми часто перебільшенні, тобто люди, які ’в сорок не змогла’, хто сказав, що в них би вийшло легко в 20? Це якась уривувата статистика. От якби не тягнули... То й що? Якщо у людей проблеми саме з зачаттям, не факт, що там і в юності все було б гладко. Швидше з тим же результатом.
Залізний кіготь• 03 сентября в 08:59
Ответ дляБез образів
Я о том, что автор сказал, что после 25 уже старые рожать
КаРаКаТиЦа• 03 сентября в 10:26
Ответ дляНебоброїдка
У Вас явні трабли з логікою.
Небоброїдка• 03 сентября в 14:12
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У Вас явні трабли з логікою.
С вашей логикой?
Сорри, тут только специалист по психиатрии поможет.
КаРаКаТиЦа• 03 сентября в 22:51
Ответ дляНебоброїдка
С вашей логикой?
Ну, так обращайтесь к своему специалисту.