Ну що ви, мамо!• 02 сентября 2025
Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?
Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Царівна Жабка• 02 сентября 2025
Ответ дляКіна не буде
А я вчора у 47 відвела молодшого до першого класу.кошмар! Все думала,коли каміння почнуть кидати,чи хоч вчитель впаде від шоку.ніт(( і сьогодні ніхто ,всім пофіг.прям обідно!
Думали бабушка может, я своего водила внука в 48 лет в школу, честно отличалась от молодых мамочек до 30 лет.
Ангелок з ріжками• 02 сентября 2025
мені 53, ніяких внуків, і не хотілося б у найближчі 5-6 років.
а от знайома є у мене, сама народила в 16, її дочка - в 19, сидить тепер бабуся в свої 36. ну, вони трохи маргінальні, правда.
Ленне-Рейма• 02 сентября 2025
Ой нет, я морально ещё не готова, я ещё сама девочка)), дочка ещё подросток слава богу))
Кіна не буде• 02 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
На 17 дітей,до речі,жодної мами до 30 років.що там хто думав,не знаю,ніхто пальцями не тикав і мій поважний вік аж ніяк не вплинув на перший дзвоник сина)
ВЫВсеВрете• 02 сентября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не смешите…физиологично уж точно не «красна девица»)))
Так я и не смешила никого - написала как есть)
Красной девицей не была никогда - то вы руснявых сказок перечитали
Ms. Откровенность• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Шикарно живется.
Судя по её теме - скучно. Деградация. Вот и тема. Не про кружки, развитие, ну хотя бы питание. А про гипотетически невозможную у неё ситуацию. Зачем? Скучно.
Попихтю та й годі• 02 сентября 2025
Ответ дляВсе буде
Странное желание знать, то что вам не грозит. У меня нет внуков и думаю до 50 и не предвидится, чему очень рада, как своей спокойной жизни, так и сына.
Хм. У моей свекрови внучка родилась в 52, это никак ее жизнь не изменило. Даже первое время просила бабушкой не называть. Ну и сейчас уже под 70. Тоже самое. Правда уже на ’бабушку’ спокойно реагирует. Может потому, что не слышит этого
Так что возраст не имеет значения
Доросла дівчинка• 02 сентября 2025
В мене, доречі, була колега, яка в 32 вже була бабусею. Бо ж вона народила в 16 і донька в 16.
Квітка папороті• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
У меня в 40 ребенку 2 года. Какие нафиг внуки?
Так этом возрест и уникален.
У кого-то ребенок новорожденный, у кого-то 20+.
А у некоторых комбо, знаю таких.
Кошка Мурка• 02 сентября 2025
Мне 42. Дочкам 22 и 20. На внуков пока не намека. У меня новый брак, муж моложе. Думаем еще про ребенка.
Кошка Мурка• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так вважають усі. Жінок, вагітних у 35 і тим паче 40, всім шкода.
Автор, в каком селе вы живете?
У меня большая часть знакомых родили в 35+ , многие первого ребенка. Таких взрослых детей, как у меня, в окружении ровесников заметное меньшество.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Взагалі то так. Хай не великі статки (хоча у нас з вами величина може бути різна), але база вже є. Крім матеріального є ще досвід і зрілість. Ниють тут на своє невдале життя ’сижу реву в шоці’ якраз скороспілі і ранні.
Не вигадуйте. Доволі багато людей, котрі і в 35+ живуть на оренді або з батьками, працюють на звичайній роботі типу касира в супермаркеті і взагалі зірок з неба не хапають. Чи у вашому уявленні усі жінки після 35-40 років бізнеследі зі своїми квартирами, будинками та авто?
КаРаКаТиЦа• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ті хто в 35 живе з батьками чи на оренді явно народили до 25 років. Ті хто народжує першу дитину після 35 і ближче до 40+ - вже мають ресурси. Подивіться на себе. Що Ви маєте , крім дітей? В 40 років вже записалися в бабки.
Распутница• 02 сентября 2025
44, сину 12
дітей малих нянчити більше не хочу, так що буду бабуся по вайберу
якщо будуть ті онуки
люблю_тортики• 02 сентября 2025
Народила в 30, сину 14 через тиждень.
У всіх подружок діти школярі.
Є близькі родички, з якими ми подружки, вони народили в 18. Їхнім синам 30+. То і дівчат постійних немає.
Тобто, немає нікого знайомих, хто став бабусею в віці 45+/-.
У всіх подружок діти школярі.
жінка незаміжня• 02 сентября 2025
ахах, 43, ребенок 11 лет. какие внуки. с внуками не хочу няньчится.
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляБулькаю
Маю сина другокласника😁
Я відлучила дочку від грудей недавно, але мені 41
Хвець-тець• 02 сентября 2025
Онуків ще не маю, але якби народила в 21, то моя дитина була в двадцятирічною , а мені було б трошки за сорок- це класне відчуття у такому віці мати дорослу і самостійну дитину
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Моїй сестрі 35, живе в райцентрі нашому, батьки чоловіка їм залишили маленьку 1 км квартиру, самі в село поїхали жити. Одружені років 10, дітей не хочуть. Працює секретарем
Стигла полуниця• 02 сентября 2025
О , хоспади , я ещё так молода для внуков . Чем позже, тем лучше )