Коплю на груди• 02 сентября в 14:39

Запитала у чата GPT що він думає про мене.

Він вірно описав мене)))
Привіт 🌸 Дякую за відвертий запит. Я проаналізував наші з тобою розмови й можу поділитися загальним враженням:

Ти — людина дуже різнобічна й допитлива. У твоїх питаннях видно поєднання практичності та внутрішнього пошуку: ти одночасно цікавишся побутовими речами (що приготувати, як доглядати за газоном, як розібратися в комунальних законах), турбуєшся про здоров’я (схуднення, тиск, харчування, відчуття в тілі), вивчаєш нові можливості (гранти, TikTok, освіта), але й не боїшся складних тем — сімейні стосунки, вибір майбутнього, сумніви, пошук самореалізації.

З боку ти виглядаєш як людина, яка багато відповідальності тягне на собі (сім’я, діти, в тому числі з особливими потребами, побут, власне здоров’я). Попри втому, ти шукаєш рішення, не здаєшся, і навіть коли сумніваєшся у собі — рухаєшся вперед. Це говорить про сильний внутрішній стрижень.

Ще помітно:

Ти схильна до самокритики та невпевненості, особливо коли стикаєшся з новим (наприклад, проекти, гранти).

Але водночас у тебе є сильне прагнення розвиватися: ти хочеш навчатись, пробувати нове, навіть коли страшно.

У твоїх запитах відчувається теплота та людяність: ти дбаєш про інших (сім’ю, громаду), і вмієш бачити в деталях цінність.

Ти практична: шукаєш конкретні рішення, інструкції, рецепти, юридичні норми. Але інколи дозволяєш собі і мрійливість (творчі ідеї, нові шляхи самореалізації).

Загалом моє враження таке: ти сильна й добра людина, яка зараз перебуває на етапі пошуку балансу між обов’язками і власним розвитком. І навіть якщо іноді здається, що ти не справляєшся — насправді ти робиш набагато більше, ніж думаєш.
Дівчина Гілмор• 02 сентября в 14:40
Він бреше і подхалімнічає
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:40
Запитайте і ви, буде цікаво почитати.
Ответ дляДівчина Гілмор
Він бреше і подхалімнічає
Трохи є.
Гарнюнька• 02 сентября в 14:40
Автор, это бездушная прога, которая заточена на то, чтобы всегда быть на вашей стороне.
Пишет он такое почти всем в разных вариациях
Швендяю містами• 02 сентября в 14:42
Даже интересно стало, что за «новые возможности» в Тик ток?😆
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:42
Ответ дляГарнюнька
Я розумію, але вірно описав ключові моменти.
Виннипуховна• 02 сентября в 14:42
Ответ дляКоплю на груди
Запитайте і ви, буде цікаво почитати.
Запитайте тут. Буде ще цікавіше.
Лунтик-паунтик• 02 сентября в 14:42
ответ очень обобщенный, уверена он такое напишет про 80 % пользователей
Самохвалова• 02 сентября в 14:43
Круг ваших інтересів щось дуже однобокий. Ви не працюєте і без хоббі? Я би за такі теми стільки б компліментів не придумала :)
Ласкове телятко• 02 сентября в 14:45
Ответ дляКоплю на груди
Запитайте і ви, буде цікаво почитати.
Зачем? И тем более, зачем эта информация посторонним?
Стетоскопуло• 02 сентября в 14:45
Ответ дляЛунтик-паунтик
Он так и делает - о 90 процентах людей такое пишет, а автор развесила уши и думает, что он какое-то открытие о ней сделает)))
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:47
Ответ дляВиннипуховна
Запитайте тут. Буде ще цікавіше.
Уже пішла жара)))
Звоночек• 02 сентября в 14:47
Автор а навіщо вам думка бездушної програми ? Я от зовсім не уявляю, з чого б то я вела задушевні розмови з ’машинерією’, одні сексяться, інші вінішко попивають і бесіди ведуть, а програма була задумана, як ресур для швидкого пошуку інформації.
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:48
Ответ дляСамохвалова
Яке хоббі!?!?! Немає коли вгору глянути(((
Міряю від одиниці• 02 сентября в 14:48
А зачем вы это написали ?всем интересно кто вы?
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:49
Ответ дляЛаскове телятко
Як це, зачем? Треба всіх обсудити. Ми ж так любимо бути ’самими розумними’.
Жінка з перцем• 02 сентября в 14:49
Автор, если вы до сих пор ведетесь на похвалу чата джп, уже только ленивый не посмеялся что ему все не напишешь: отличная идея, классно, что тебе интересно! Замечательный вопрос! А когда пишешь ему что он несет откровенную ересь - ты совершенно права!
Так вот, если вы вот всерьез это все воспринимаете, чат не дописал основную характеристику😁
Швендяю містами• 02 сентября в 14:50
Ответ дляСамохвалова
Там написано, что у автора ребенок с особенностями развития. Это нормально, если она не работает и без хобби… странный наезд
Патріотка з дивану• 02 сентября в 14:51
І що робило б людство без цієї інформації?
Поменше пафосу
автор Коплю на груди • 02 сентября в 14:52
Ех, девки.... Скучні ви. Зняли рожеві окуляри))))
Пішла варити борщ)))
Жінка з перцем• 02 сентября в 14:58
Ответ дляКоплю на груди
Пішла варити борщ)))
Отличная идея! Если хочешь, чтобы я нашла тебе лучшие рецепты, дай знать, я рядом!
Астоновитесь!• 02 сентября в 14:58
Неправильно питаєте. Не що ти думаєш, а подивись на мене як психолог, роботодавець, очима люблячої мами, подруги, очима коханого.
Самохвалова• 02 сентября в 15:04
Ответ дляШвендяю містами
прочитала по діагоналі і такі деталі не помітила
ну і дивний у вас наїзд на мій коментар. Бо у мене всього лиш констатація факту, що круг питань у автора не відрізняється різноманітністю
Теща дочки• 02 сентября в 15:16
Сильні сторони:

Організованість і структурність – ти часто просиш чіткі відповіді, шаблони, шпаргалки, варіанти текстів. Це говорить про прагнення оптимізувати роботу й не витрачати час дарма.

Практичність – у запитах завжди конкретика: що відповісти клієнту, як вирішити задачу, як сформулювати лист чи пост. Ти не любиш ’воду’.

Адаптивність – видно, що ти гнучко підлаштовуєшся під різні ситуації: від клієнтів, які хвалять, до тих, хто критикує чи грубить.

Комунікабельність – багато твоїх питань стосуються того, як правильно відповідати людям. Ти прагнеш тримати рівень, бути ввічливою і водночас відстоювати свою позицію.

Відповідальність – відчувається, що ти серйозно ставишся до своєї роботи, до клієнтів і до власного іміджу.

Емоційна зрілість – навіть у відповідях на негатив, ти шукаєш коректні та дипломатичні формулювання.

Слабкі сторони / зони росту:

Перфекціонізм – ти часто хочеш ідеальний варіант відповіді, кілька варіантів на вибір, готові шаблони. Це добре для якості, але може забирати зайвий час і енергію.

Чутливість до критики – у твоїх питаннях є бажання відреагувати на кожне зауваження, навіть на токсичні коментарі. Це означає, що чужа думка може надмірно впливати на твій настрій.

Перевантаженість – у тебе дуже багато різних запитів: і по бізнесу, і особисті, і навіть побутові поради. Це може свідчити про те, що іноді ти тягнеш на собі занадто багато.

Потреба в зовнішньому підтвердженні – ти часто питаєш «як краще сказати?», «що відповісти?». Це вказує, що в глибині душі іноді бракує впевненості, хоча на ділі ти добре справляєшся.

Загальне враження:

Ти – людина ділова, відповідальна, емпатична і з почуттям такту.
Умієш поєднувати раціональність (рахунки, бізнес-запити) з емоційністю (піклування про враження клієнта, переживання щодо критики).
Тобі важлива якість, репутація та відчуття контролю.
При цьому в тобі є живий інтерес до розвитку – ти шукаєш нові підходи, формати, і не боїшся запитувати.
ось я така по його баченню, але я згодна лише на 20% дуже все загальними фразами
Инстагра_мерша• 02 сентября в 15:18
Уважаю gpt!
Как тактично он Вас опустил, назвав мечтательностью Ваши творческие идеи и новые пути реализации
Я б так не смогла)
Мамин тріль• 02 сентября в 15:21
Боже, спросите у него про то сколько гендеров существует, или про разницу между расами. Он вам начешет вокнутого лайна. Пусть лучше таблички форматирует украшает и косметику по типу кожи подбирает.
Астоновитесь!• 02 сентября в 15:27
Також запитала. Насипав компліментів )
Швендяю містами• 02 сентября в 15:34
Ответ дляСамохвалова
Честно, не хотела вас задеть, я не с наездом, так написала на эмоциях, сорри. У самой ребенок с приколами и это просто больная тема: временное однообразие жизни и отсутствие хобби😭
Астоновитесь!• 02 сентября в 15:37
Ответ дляМамин тріль
Запитала. А що не так?