Сало не люблю• 02 сентября 2025
Розмір бургерів у Макдональдс
Мені здається чи розміри бургерів в Україні сильно зменшилися?
Дуже рідко заходимо, купили їжу в поїзд і здивовані
Сало не люблю
• 03 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Так, розмір бургерів зменшився і якість дуже зіпсувалася.
Котлета в біг мак стала настільки тонкою, що іноді має дірки. Від ’біг’ лишилась тільки назва. Інгрідієнтів стає менше. Каву дають без трубочки та без кришечки, цукор не дають, серветку - часто 1 або 2. Все потрібно просити додатково.
Також бургери часто холодні дають і розвалені, з начинкою по коробці. В таких випадках принципово прошу замінити бургер.
Жесть. Ну, такого у мене ще не було.