Кинг-Конгша• Изменено 02 сентября в 17:34
Ужгородський обласний центр нейрохірургії. Відгуки, будь ласка
Всім дякую, хто відгукнувся. І порекомендуйте лікаря нейрохірурга
БеллаДонна• 02 сентября в 17:44
По всьому Ужгороду висить реклама нейрохірурга Шкіряка, але це приватна клініка, за державну не підкажу (просто підніму ваше питання)
Кинг-Конгша
• 02 сентября в 18:06
Ответ дляБеллаДонна
Дякую.
Слобожаночка• 02 сентября в 18:15
я писала вже тут не раз, рекомендую дуже й дуже і саму клініку, і зав.відділенням нейрохірургії Гавриліва Тараса Степановича. Просто пошукайте в інтернеті про нього відгуки, і ось я з особистого досвіду підтверджую що все що пишуть - це чиста правда, хоча я думала що так не буває. Якщо в вас надскладний випадок то до Смоланки старшого, але він бере не всих пацієнтів, тобто з якимсь відносно рядовим питанням вас перенаправлять до когось з лікарів.
Шкіряка не рекомендую категорично.
Слобожаночка• 02 сентября в 18:18
Ответ дляБеллаДонна
Шкіряка не рекомендую нікому і ніколи. Доречі в жодному місті я не бачила СТІЛЬКИ реклами одного лікаря, я коли приїхала до Ужгорода аж офігіла, реально він там на кожному другому банері.
Крапипопка• 02 сентября в 18:30
Ответ дляСлобожаночка
Шкіряка не рекомендую категорично.
А чому не рекомендуєте? Невдала операція?
Кинг-Конгша
• 02 сентября в 18:52
Ответ дляСлобожаночка
Шкіряка не рекомендую категорично.
Я не знаю який він спеціаліст, але скоріше за все чудова людина. Написала йому на електронну пошту, яку знайшла на сторінці цього центру. І він мені відповів. Сказав зателефонувати біля 22:00. Як на мене, це говорить про його людяність і доброту. Напевно ж вже в цей час втомлений, і міг би проігнорувати моє повідомлення, як це зробив сам центр, бо писала спочатку на загальну пошту, але ж ні- запропонував дзвінок.
Слобожаночка• 02 сентября в 19:29
Ответ дляКрапипопка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3757392#922...
Ось тут в іншій темці розповідала свою історію
Слобожаночка• 02 сентября в 19:35
Ответ дляКинг-Конгша
Мене він о 23 годині консультував, бо він у лікарні до пізнього вечора знаходиться. Але він і як спеціаліст мені дуже сподобався. Припущення про діагноз підтвердилося, біопсію зробив добре, хоча ділянка складна була, в самому центрі мозку, лікування хоч і проводив не він а онкологи, але розповів стратегію вірно. Все пояснював, жодного разу не проігнорував. Навіть якщо його на бігу зловити хоч два слова але відповість, завжди привітний, чемний. Я з сином дуже багато пройшла лікарень і лікарів але тут моє уявлення просто перевернулося, я не думала що бувають такі.
Кинг-Конгша
• 02 сентября в 19:39
Ответ дляСлобожаночка
Дякую, надіюсь, що і в нас все буде добре. Посилання на тему, що ви вище прикріпили, то моя😁🫣 По вашій рекомендації туди і заглянула.