Пэрисхилтонша• 02 сентября в 18:28

Лореаль

А ви знали, що компанія L´Oreal (найбільша у світі косметична компанія) продовжує працювати в рф??
На ваш вибір якось це впливає? Що ви робити, якщо, наприклад не знали і користувались нею, а потім дізнались, що фірма і далі працює в рф, про будь-яку фірму питаю. Ваші дії?
ОбережнаЯ• 02 сентября в 18:29
Купувала тільки для волосся засоби. Від кремів алергія
ОбережнаЯ• 02 сентября в 18:29
Без лореаль обійтись точно можна
Алина-1240• 02 сентября в 18:31
Не влияет. Неплохой огромный концерн, и все у них, кроме теней для глаз хорошего качества
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:32
Ответ дляОбережнаЯ
Без лореаль обійтись точно можна
Згодна!
Цікаво, чи жінки шукають альтернативу після того як дізнаються про фірму, чи закривають на це очі.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:33
Ответ дляАлина-1240
Проясніть будь ласка. Тобто спонсоруєте рф таким чином?
Алина-1240• 02 сентября в 18:33
Ответ дляПэрисхилтонша
А с каких пор концерн лореаль росии пренадлежит?
ОбережнаЯ• 02 сентября в 18:34
Ответ дляПэрисхилтонша
Згодна!
Ну от ви написали, дякую. Більше не куплю.
Тим паче завжди є альтернатива

Я ніразу не замовляли нічого на тему чи алі.
Хоча китайські товари звісно є, але стараюсь свідомо купувати.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:35
Ответ дляОбережнаЯ
Тим паче завжди є альтернатива

Дякую Вам!
Блиск думки• 02 сентября в 18:35
Ответ дляПэрисхилтонша
А вы знаете что через Украину идёт российский газ, а европа купила у рашки на много миллиардов в этом году в том числе?
Що делать будем??
Хотя нет,лореаль это конечно куда серьёзнее
Редиска Я• 02 сентября в 18:39
Ответ дляПэрисхилтонша
Згодна!
Газом вы перестали пользоваться?)
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:39
Ответ дляАлина-1240
Взагалі то міжнародні компанії мають можливість вплинути на ситуацію, чинячи тиск економічними методами, відмовившись від співпраці з агресором.
Податки(РФ), млн.дол.168. за минулий рік, які сплатила лореаль. От і рахуйте))
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:40
Ответ дляБлиск думки
Що делать будем??
Зашибись....значит всьо типу...все можна....бачу, що логіка відсутня, ясно ясно.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 18:41
Ответ дляРедиска Я
Газом вы перестали пользоваться?)
А не можна бути свідомими? Свідомо обирати чим користуватись, а чим ні, розуміючу при цьому наслідки?
Нє, ну зрозуміло, вам легше, якщо ви котлети та мух змішаєте...
nutty• 02 сентября в 18:44
Не знала, но краску лореаль уже 3 года не покупаю, перешла на Ревлон
Алина-1240• 02 сентября в 18:45
Ответ дляПэрисхилтонша
Международным компаниям плевать. Так же как вам было плевать на афганистан, израиль, палестину, ирак и прочее
Редиска Я• 02 сентября в 18:45
Ответ дляПэрисхилтонша
Так газ используют украинские предприятия для производства продукции в Украине
Алина-1240• 02 сентября в 18:45
Ответ дляПэрисхилтонша
А у вас по логике, отхлестаю себя ремнем, накажу мужа и детей
Алина-1240• 02 сентября в 18:47
Ответ дляПэрисхилтонша
Идите пете порошку предьявы бросайте и майдаонутым
ничевока• 02 сентября в 18:59
Ответ дляПэрисхилтонша
Почему-то политики себя так не ущемляют , а вы готовы ? Ничего же не измениться . Есть договоренность - ее и выполняют . Вы просто пешки , ♟️ но ограничьте себя нормальными товарами - может вам легче станет
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 19:06
Ответ дляничевока
Пешка — це коли думаєш, що від тебе нічого не залежить. А коли свідомо обираєш — ти вже гравець. Нормальні товари є, і не надо розказувати.... Українські, європейські, світові бренди, які вийшли з РФ. Вибір завжди є. Питання тільки в совісті й принципах. Політики можуть робити що завгодно, але це не скасовує моєї особистої відповідальності.
Червона рута• 02 сентября в 19:16
Ничего не делаю. Если у нас не запрещено, значит разрешено
Я не из тех, кто назло кондуктору купит билет и пойдет пешком
Червона рута• 02 сентября в 19:18
Ответ дляПэрисхилтонша
А вы знаете, что производители лекарств тоже не отказались от сотрудничества с РФ, вы назло иностранным производителям теперь только украинскими лекарствами лечитесь? Или это другое?
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 19:19
Ответ дляЧервона рута
Не все, що не заборонено законом, є правильним. Закон не завжди встигає за реальністю. Це не про “купити квиток назло”. Це про те, що мої гроші або йдуть на підтримку армії ворога, або залишаються в безпечному колі. Я не хочу фінансувати ракети, які можуть прилетіти у мій дім.
Ответ дляЧервона рута
Так, я перевіряю, і беру інші))
Червона рута• 02 сентября в 19:20
Ответ дляПэрисхилтонша
Ваше право
А я буду покупать то, что мне нужно. Если есть на нашем рынке - значит государство разрешило
Наказывать себя потому что у нас война я не собираюсь
Червона рута• 02 сентября в 19:21
Ответ дляПэрисхилтонша
Так, я перевіряю, і беру інші))

Да уж
У нас война, так давайте еще больше себя накажем и ограничим 🤦🏻‍♀️
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября в 19:24
Дівчата, тут таке відчуття, що ви не хочете переходити і пробуєте мене принизити або заставити бути як ви, але ні, я знаю свою совість)) Я обираю, що купляти, а що ні. І мені була просто цікава ваша думка, якщо дізнались чи будете і далі купляти. Нащо ви кидаєтесь на мене оціма всіма газ, назло кондуктору....ви хочете оцим всим мені доказати що марна справа? Я не згодна.
Раді бога живіть як хочете, спить з цим, мені було цікаве інше, а ці ваші нападки ні об чьом)))
Редиска Я• 02 сентября в 20:04
Ответ дляЧервона рута
Ваше право
И после 2014 наше государство прекрасно разрешало на полках российские товары
ничевока• 02 сентября в 20:20
Ответ дляПэрисхилтонша
То что никто не будет покупать лореаль в Украине , война не закончится , и даже меньше не ракет не станет . Но вам это сложно понять .
ничевока• 02 сентября в 20:21
Ответ дляЧервона рута
Лечиться не будет , назло