Пэрисхилтонша• 02 сентября в 18:28
Лореаль
А ви знали, що компанія L´Oreal (найбільша у світі косметична компанія) продовжує працювати в рф??
На ваш вибір якось це впливає? Що ви робити, якщо, наприклад не знали і користувались нею, а потім дізнались, що фірма і далі працює в рф, про будь-яку фірму питаю. Ваші дії?
ничевока• 02 сентября в 20:23
Ответ дляПэрисхилтонша
Дівчата, тут таке відчуття, що ви не хочете переходити і пробуєте мене принизити або заставити бути як ви, але ні, я знаю свою совість)) Я обираю, що купляти, а що ні. І мені була просто цікава ваша думка, якщо дізнались чи будете і далі купляти. Нащо ви кидаєтесь на мене оціма всіма газ, назло кондуктору....ви хочете оцим всим мені доказати що марна справа? Я не згодна.
Раді бога живіть як хочете, спить з цим, мені було цікаве інше, а ці ваші нападки ні об чьом)))
Зачем тему создавали ? Чтобы показать какая вы молодец !? Ай молодец ! ))
Марс атакует• 02 сентября в 21:03
Ответ дляБлиск думки
А вы знаете что через Украину идёт российский газ, а европа купила у рашки на много миллиардов в этом году в том числе?
Що делать будем??
Хотя нет,лореаль это конечно куда серьёзнее
Що делать будем??
то есть европа и рашке за газ дала и нам на войну тоже
Блиск думки• 02 сентября в 22:53
Ответ дляМарс атакует
Да, только нам гораздо меньше. Я не помню цифры, но что-то чуть ли не в десятки раз.
Блиск думки• 02 сентября в 22:54
Ответ дляПэрисхилтонша
Зашибись....значит всьо типу...все можна....бачу, що логіка відсутня, ясно ясно.
Та не покупайте вы тот лореаль, никто ж не против. Думаю лореаль тоже сильно не расстроится
Вы не о том беспокоитесь вот в чем проблема