Розвідка Маші• 02 сентября в 21:41

Яка обшивка офісного крісла найбільш зносостійка?

Крісло витерлося за 4 роки. Експлуатували його щодня й багато. Функційно в чудовому стані, але переобшивати - виходить ледь не в ціну нового. Хочу купити щось міцніше. Продавець наполягає, що екошкіра Прайм більш зносостійка, ніж натуральна шкіра. Чи правда це? Хто розуміється, поділіться, будь ласка, досвідом. Або хто вдало перетягнув міцним матеріалом - буду вдячна за контакт майстра.
Без комплексів• 02 сентября в 21:49
Замша
черная мамба• 02 сентября в 22:20
ні, шкіра більш довговічна. люба екошкіра з часом починає тріскаться і облазить. Якісна тканина більш довговічна але то не варіант для офісу суто гігієнічно
Мотористка• 02 сентября в 22:34
Я своє купувала в 2010р, натуральна шкіра. Воно ніде не потерте. 5 років в офісі, потім вдома, юзаю кожного дня.