Борщичок• Изменено 03 сентября в 08:15

Якщо варикоз не тільки на ногах, а і в проміжені?

Після вагітності
Саме там де вульва , полові губи
Це видаляє лікар флеболог чи треба йти д оякогось іншого?
Моя мама була у лікаря Щукин, то він видаляв лише він на ногах
Хоча і «там» проблема існує

У мене вени там дуже неначе виноград
Мао_Мяо• 03 сентября в 08:14
Консультація в лікаря і можливо операція
Лукава Кішка• 03 сентября в 08:27
Вам в будь якому в випадку спочатку до гінеколога. Якщо підете до іншого спеціаліста, то запитають коли ви останній раз були в гінеколога.
жар-птица Нюра• 03 сентября в 08:37
у меня была похожая история, половые губы прям ууууух! были, после операции на ногах (мне и под паховой зоной разрезали и тож там что-то удаляли), застой крови в зоне промежности прошел. а вот прям в самом малом тазу варикоз если есть, то его оперируют прям если сильные боли уже, ну короче по очень веским показаниям
жар-птица Нюра• 03 сентября в 08:39
идите в общем сразу к оперирующему флебологу на узи, он вам все расскажет
ЛолитаНеРазлита• 03 сентября в 08:40
вени ж витягують, щоб видалити вени там, не обовящковро туди лізти, лікар або вену витягне, або зліпить (введе препарат через вену)