Блиск думки• 03 сентября в 11:09
Синці під очима, порадьте дієві патчі
Дівчатка, порадьте дієві способи прибрати жахливі синці під очима після безсонної ночі. Не набряки, а саме темні кола. Зазвичай вони слабко помітні, а сьогодні пів ночі сварилися з чоловіком - і на ранок я "красуня"
Ні за холодну воду• 03 сентября в 11:11
Немає таких. Патчі трохи насичують вологою, але синці не приберуть
Ні за холодну воду• 03 сентября в 11:13
Сьогодні скористайтеся консилером, а на майбутнє не витрачайте ніч на сварки, краще спати
Пошаманю• 03 сентября в 11:13
А чому сварились? Цінуйте, що живий. По темі, патетики з зеленим чаєм, шматочки огірка під очі. В будь якій незрозумілий ситуації лягайте спать.
Блиск думки
• 03 сентября в 11:17
Ответ дляПошаманю
Бо бреше на кожному кроці. Наче хвороба якась (
І коли намагаєшся заснути, не дає, бо доказує свою правоту і ще лише більше забріхується. Але то таке. Спробую пакетики + консилер)
Пошаманю• 03 сентября в 11:52
Ответ дляБлиск думки
То не лікується. Був у мене такий хлопець. Брехав навіть у незначних дріб´язках.