Попа как у Кардашьян• Изменено 03 сентября в 15:41

А я до вас за пілюлінами)))

Мені терміново необхідні чарівні піндюліни, які заставлять передивитись відношення до себе, бо я вже так більше не можу... Суть в тому, що не вмію саму себе ні похвалити, ні підтримати, тому як побічний ефект прагну похвали і підтримки від найближчої людини- чоловіка, а він ще й Риби, з нього слова витягнути по суті не реально, для нього оце моє кляньчення підтримки і похвали взагалі незрозуміле. Дівчатка, я знаю, ви все можете, насипте мені, будь ласка, реально якихось дієвих, практичних порад, як знайту ту внутрішню дівчинку і дати їй все, чого мені так сильно не вистачає?
Малинка• 03 сентября в 16:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ви зрітє в корінь👍 Ні, мало того, коли мама втомлювалась, то критикувала мене і порівнювала з сусідською дуже працьовитою дівчиною.
Тоді вам до психолога, мабуть.. або самотужки стати для себе «мамою» та нахвалювати)
Малинка• 03 сентября в 16:25
Я хвалю себе даже за то, что вкусно поела😅
автор Попа как у Кардашьян • 03 сентября в 19:29
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Даже если окружающие Вас не хвалят, знайте все что Вы делаете, это лучше чем ничего. А они не хвалят так как Вам завидуют и у них нет подходящих слов благодарности.
Так, що стосується знайомих і друзів, то цілком можливо, бо чоловік це теж якось підмітив.
автор Попа как у Кардашьян • 03 сентября в 19:32
Ответ дляВилосипедниця
Перестаньте это делать
Легко сказать))
автор Попа как у Кардашьян • 03 сентября в 19:33
Ответ дляДжем Шакіри
Пока сам себя не похвалишь - никто не похвалит
Ну, це ж треба відношення повністю до себе змінити, а це не так просто як показує моя особиста практика
автор Попа как у Кардашьян • 03 сентября в 19:37
Ответ дляВилосипедниця
Вот да))
Автор,у Вас есть ежедневник или блокнот,куда Вы текущие дела записываете?Нет?Заведите.Каждая Галочка после сделанного будет означать,что Вы молодец))
Прямо щодня записувати усе, що я взагалі зробила чи тільки те, що для себе?
Вилосипедниця• 03 сентября в 20:06
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну,посуду помыла можно не писать...Для себя и семьи,чтоб понимать,что если Вы этого не сделаете,то никто не сделает)