Партизанка• 03 сентября в 15:52
Плачу. Чого я така дурна?
Посада «головний спеціаліст- бухгалтер», по факту ти єдиний бухгалтер управління, держслужба, оклад найменший з усіх працівників.
Ну ок, дуже просили попрацювати, бо не могли нікого знайти, відпрацювала вже рік (раніше начальник відділу готівкою мені віддавав +6к зі своєї зарплати, звільнився у червні).
І на сьогодні я з чистою зарплатою 16тисяч, а роботи накидають наче я тут мільйони заробляю.
Раніше був тільки державний бюджет, тепер ще місцевий додають, а з ним закупівлі на сотні тисяч, чогось бухгалтер має вести кадровий облік, військовий облік, антикорупційну діяльність, архівувати документи і давати відповіді на усі підряд листи, бо усі інші дуже зайняті і взагалі вони займаються «профільною» діяльністю, ну і взагалі вони не знають/не можуть бо «в них лапки».
Принесли сьогодні договір на послуги що були надані ще у липні, «терміново проплатити треба, люди чекають», а в мене ще довідок про зміни немає, мережа не відкрита під місцевий бюджет, з чого я маю платити?
Так мені шкода себе стало, думаю, чого я така дурна? Чого я їх пожаліла і розгрібаю вже рік це гівно, відновлюю облік за попередні роки, розгрібаю їх проблеми і прикриваю сраки? Оце воно мені треба було?
Де береться оце відчуття що я маю, треба допомогти, врятувати, зробити за когось?
ДлинноНожка• 03 сентября в 15:54
київ??? чи ні?
у вас резюме висить на Ворк.юа і робота .юа?????
Партизанка
• 03 сентября в 15:54
Ответ дляДлинноНожка
київ??? чи ні?
Так. Резюме не оновлювала давно, саме цим і займусь зараз, складу нове
Однозначно• 03 сентября в 15:55
Ответ дляПартизанка
Почему не ищите другую работу???
Партизанка
• 03 сентября в 15:55
Ответ дляСтриптизерка
с детства вы спасали маму от
бати-алкаша?
В мене батько не алкаш і рятувати нікого не треба було, бо звичайна середньостатистична родина
Стриптизерка• 03 сентября в 15:56
Ответ дляПартизанка
так почему же вас не научили ценить и уважать себя?
Ms. Android• 03 сентября в 15:56
Ответ дляПартизанка
Да вы на одной первичке сможете в два раза больше получать. Зачем вам эта работа?
Партизанка
• 03 сентября в 15:56
Ответ дляОднозначно
Почему не ищите другую работу???
Ну ось цим і займусь зараз, бо я манала
Губки-уточкой• 03 сентября в 15:56
Ответ дляПартизанка
Складайте. В мене роботи вп´ятеро менше, а зарплата вдвічі більше.
І теж з бюджету кормимось
ДлинноНожка• 03 сентября в 15:57
Ответ дляПартизанка
тоді ви реально притрушена,щоб сидіти в Києві на такі гроші. учора дивилась вакансії.Купа вакансій держслужби.
ваше резюме висить на ворк.юа,робота.юа???? чому ви не виставляєте? я з 17 тис ще в грудні втекла на 32 тис.
зараз буде нова структура. якщо мені не підвищать зп-будемо прощатися,про що я і повідомила. і я не бугалтер.а звичайний редактор.
В києві можна знайти держслужбу з кращою зп. просто не треба сидіти і когось виручати своєю сракою. резюме подали і вас знайдуть.
Партизанка
• 03 сентября в 15:58
Ответ дляДлинноНожка
Та не, я вже мабуть з держслужбою награлася, хай далі без мене
Губки-уточкой• 03 сентября в 15:58
Ответ дляПартизанка
Ну ось цим і займусь зараз, бо я манала
Правильно робите. Тягнути 2-3посади.
Це ж треба кадровий облік, закупівлі і бухгалтерію в одну людину запхнути
Пані з калабані• 03 сентября в 15:58
Ответ дляСтриптизерка
с детства вы спасали маму от
бати-алкаша?
Вы в юности с братом спали?
Заліковий троль• 03 сентября в 15:58
Ответ дляСтриптизерка
А вы наверное не знаете чему учили 30 -40 лет назад?
ДлинноНожка• 03 сентября в 15:59
Ответ дляПартизанка
дивлячись яка держслужба. пенсійний фонд,районна митниця зп малі. А от міністерства від 35 і вище. держслужба держслужбі рознь.не треба шукати фонди,районні адміністрації....в міноборони за в 3 р вище від вашої. це мімнімум
Партизанка
• 03 сентября в 16:00
Капець як мені образливо стало, я просто не можу передати словами, не знаю, чогось накрило, працюй за всіх і отримай нервовий зрив у подарунок
Печенюшка• 03 сентября в 16:01
Насправді щось дивне вже у другому абзаці, про 16 тис. Ніколи не працювала у держ.установах, те що керівник не може преміювати співробітника - це треш. Як йому керувати без фінансових важелів?
З приводу переліку робіт що ви пишете, ну якщо ви хочете дійсно вирішити проблему що на вас кидають не вашу роботу - є керівник, доповідаєте йому що це не ваша робота і не робите її. Бо будете ще й підлогу мити замість прибиральниці. Якщо ж керівник каже, що ні, треба робити, то тільки звільнятися. Ну це вам і без мене напишуть
ПробілНеПрацює• 03 сентября в 16:05
Ответ дляMs. Android
Согласна,почитала и офигела.
Партизанка
• 03 сентября в 16:08
Ответ дляПеченюшка
Ну юридично, кадровий облік веде інший співробітник, фактично, за 2024 рік у нас нема половини наказів ВЗАГАЛІ, тому з січня я сама їх роблю, табелів немає, якщо я не зроблю, з начальником розмовляю щотижня, у нього «немає питань» до роботи співробітника який має вести кадровий облік, а те шо половина управління без особових справ і трудових книжок, ну «то таке», працюємо ж.
Те саме з закупівлями, у мене немає сертифікату закупівельника і я одразу сказала що не буду цим займатися, той співробітник який має сертифікат закупівельника і має займатися цим питанням не може навіть опублікувати прямий договір, але до нього теж «питань нема», а до мене чогось купа питань та пропозицій
Губки-уточкой• 03 сентября в 16:14
Ответ дляПартизанка
Ого у вас бардак! Аудиту не боїтесь?
Печенюшка• 03 сентября в 16:14
Ответ дляПартизанка
Все працює тому що ви все це і робите. Насправді вас важко замінити. У комерційній структурі вас просто так не відпустили, а запропонували б підвищити зп і насправді для вас є сенс поторгуватись
Там-тарарам• 03 сентября в 16:16
Ответ дляГубки-уточкой
Ого у вас бардак! Аудиту не боїтесь?
Тролі не бояться нічого
Партизанка
• 03 сентября в 16:16
Ответ дляПеченюшка
У мене усе що можна виплатити: оклад+ранг+вислуга років+30% премії.
І все це я отримую щомісяця, ніяких доплат.
Однозначно• 03 сентября в 16:17
Ответ дляПартизанка
Ну ось цим і займусь зараз, бо я манала
Давно пора, вы же в гос организации и должны понимать, что повышения не будет, нафига плакать
Партизанка
• 03 сентября в 16:17
Ответ дляГубки-уточкой
Ого у вас бардак! Аудиту не боїтесь?
Аудит (внутрішній) був у минулому році, є висновок і рекомендації, відновлюю потроху, бо за попередні роки теж багато чого немає
Партизанка
• 03 сентября в 16:18
Ответ дляОднозначно
Та щось трохи накрило
Санька-4b93• 03 сентября в 16:21
Ответ дляПартизанка
Пишите докладные записки начальнику и официально через приемную подавайте, чтоб к вам не было никаких вопросов.
Хотя, какие к вам могут быть вопросы, если вы с какого то хера взялись за работу, которая не входит в ваши должностные обязанности? Что вам с того, что люди без трудовых книжек, допустим? Как это мешает начислять им зарплату?
Там-тарарам• 03 сентября в 16:21
Ответ дляПартизанка
Та щось трохи накрило
Ідіть працюйте
Не розказуйте тут казки