Ростки жимолости• 03 сентября 2025
Кто-то строил убежище в частном дома
Стал вопрос постройки убежища в частном секторе(Киевская область).Есть те,кто уже занимался таким?Сколько вышло по деньгам?Действительно имеет смысл в этом,учитывая,что вокруг укрытия-это обычные подвалы.Много предложений,но цены разные,да и хотелось бы действительно толковых специалистов
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Я теж, якщо це нормальне укриття. Але може, люди погріб вирили
28 тис насправді це мінімальна вартість((
Прибираю щодня• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Розмова закінчена. Я більше на продукти Ввитрачаю в місяць)))
А ну стояти...ніхто вас не відпускає
12 галюцинаций• 03 сентября 2025
Ответ дляРостки жимолости
Ну я так поняла долларов,конечно)))
Без понятия сколько и как, живу в квартире.
Но знаю человека, которого в 2014 году накрыло все, жил в Мариуполе.
Строил все эти года сам в своем дворе. Когда зашли, офигели от удобного места, его выгнали. Потом его дом разрушили и он живет в своем бункере в том же городе.
Я так поняла, он сам копал все 8 лет и обустраивал.
Пацаааааааан• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
14 кв.м металева, додатково армована із перекриттям залізобетонними плитами та грунтом. Є вентиляція, евакуаційриф тунець, генератор, освітлення. 3 спальні місця, кухонний блок міні.
І що в тому металі робити? Вимерзати? І захворіти?
Це виглядає, як закопаний морський контейнер.
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
А ви в якій державі живете?
Я живу в Україні, де авто, квартири,.тури і т.д. цінив грн прив´язані до курсу. З прозріння вас
Прибираю щодня• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Ну воопшето то більше до євро...так що то вас з прозрінням
Пацаааааааан• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Мля))) ну які грн?
телефон навіть не купити нормальний
Можна купити, треба знати, де і як.
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Це виглядає як підвал, укриття. Це ва. Не квартира з опаленням)
Прибираю щодня• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Шо ще?))
Ооооо...а хтось говорив що небуде писати/відповідати
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Залежить від продавця воопшето. Забудовники в дол. І т.д. але як вам не має до свого докулупатись то можна і в фунтах. Я нап сала в тій валюті якою заплатила
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Я культурна просто) аж тошнить від с
ебе
Прибираю щодня• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Я культурна просто) аж тошнить від с
ебе
Удалено администрацией...
Ласунка• 03 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
Ок. Гарного вечора, жіночко
Прибираю щодня• 03 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Ок. Гарного вечора, жіночко
Ти диви нанеї...ніяк не успокоїться
П.с.: я не жіночка.