Кава з адреналіном• сегодня в 14:58
Холодильник під час відключень. Як у вас працює?
Вітаю! Питання яке. Якщо у вас, як і у мене, світло буває до 4 годин на добу і холодильник працює лише при наявності електрики в розетці, чи холодильна камера встигає охолодитись?
Чи швидко накручує +3-+6 ?
Бо в мене морозилка працює, морозить без питань. В холодильній камері +10. Майстер каже , що не факт,що поломка. Не встигає охладитись. Бо світла нормально немає з початку січня.
Чи швидко накручує +3-+6 ?
младокошкина• сегодня в 15:00
Ответ дляАлина-1240
Думаю +не должен быть
Просто цікаво
А як там може бути мінус?
Алина-1240• сегодня в 15:00
Ответ длямладокошкина
Просто цікаво
А як там може бути мінус?
Сохраняется в камерах
младокошкина• сегодня в 15:01
Ответ дляАлина-1240
Сохраняется в камерах
Скільки він там зберігається?
Тиждень? Місяць?
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:01
Ответ дляАлина-1240
Думаю +не должен быть
В холодильнику взагалі-то плюс, то в морозильці мінус . Я зараз про холодильну камеру,не про морозильну.
Алина-1240• сегодня в 15:02
Ответ длямладокошкина
Скільки він там зберігається?
Тиждень? Місяць?
Полсуток точно
Алина-1240• сегодня в 15:03
Ответ дляКава з адреналіном
И в ней тоже
Мушля з Криму• сегодня в 15:03
В мене вже місяць холодильна камера вимкнена, бо нижче 12 градусів не встигало охолоти, поки зима, всі харчі на балконі. Морозилка тримається
УраганнаЯ• сегодня в 15:04
С 7 или 8го января отключила, продукты на балконе. Сейчас потепление, но на следующей недели опять сильные морозы, пока не буду на холодильник переходить, подожду
Алина-1240• сегодня в 15:04
Короч автор, на даче попробую на старом, отпишу 4 часа, 6 часов, 12 и 24😃замеряю
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:06
Ответ дляАлина-1240
Не треба ...ви здається не розумієте, про що мова.
Алина-1240• сегодня в 15:06
Ответ дляКава з адреналіном
Про камеру холодильника)) не морозилку
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:07
Ответ дляУраганнаЯ
А що весною плануєте? Подивилась скільки коштують станції і розумію, що буду лише морозилкою користуватись((
120-120-120 (не худею)• сегодня в 15:08
Я просто все зберігаю на балконе, а так є окрема морозильна камера.
Вакцениро Вона• сегодня в 15:08
Ответ дляАлина-1240
И в ней тоже
В вашем холодильнике минус? Он сломан?
ЯсноВидящая• сегодня в 15:09
Ответ дляКава з адреналіном
Можно дешевле сделать, инвертор, аккум, зарядное.
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:09
Ответ дляАлина-1240
Про камеру холодильника)) не морозилку
Так ви вважаєте,що там мінус повинен бути.
УраганнаЯ• сегодня в 15:09
Ответ дляКава з адреналіном
К станции подключу. Сейчас, в такие отелючения, мне она больше нужна постоянной работы двух ноутов, мелкой важной техники и т.д. графиков толком нет, я не знаю как планировать и бывали отклчения по 12-14 часов.
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:10
Ответ дляЯсноВидящая
Я взагалі не в темі. Можете підказати, що з цього саме доступне по грошам, якщо потрібне лише під холодильник?
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:11
Ответ для120-120-120 (не худею)
А весною як?
ЯсноВидящая• сегодня в 15:13
Ответ дляКава з адреналіном
Нужен аккумулятор автомобильный, он в районе 3-4 тыс грн, зарядное к нему(заряжать когда сядет) в районе 1000 грн и самое дорогое это инвертор он в районе 1,5 в +- 5 тыс грн. Инвертор работает за счет аккума, а сам инвертов вставляете в розетку и у вас свет в квартире и там где нужно, в в ашем случае холодильник. Изучите вопрос, полно видео на том же ютуб.
120-120-120 (не худею)• сегодня в 15:16
Ответ дляКава з адреналіном
А весною як?
А як влітку були вже вимкнення світла? у мене тоді взагалі вся їжа пропала в холодильнику
Кава з адреналіном
• сегодня в 15:17
Ответ для120-120-120 (не худею)
В мене влітку холодильник встигав охолонути, бо не було таких відключень, як зараз- що за добу 3-4 години світло і то не підряд. Влітку було терпимо.
Чарівна патика• сегодня в 15:19
У мене на кухні +8, тому холодильник на столі кухні.
Продукти з морозилки на балконі, там мінус
Весною готуватиму на один раз, як робила моя прабабуся, коли холодильників не було.
Сладкий лимончик• сегодня в 15:23
Я планую влітку готувати на 1-2 прийоми їжі, ковбасу, сир, щось таке буду тримати в сумці холодильнику з акумуляторами холоду. Все інше в морозилку. Це по бідному.
БершкомангоЗар• сегодня в 15:23
Ответ дляАлина-1240
Про камеру холодильника)) не морозилку
У всех разные холодильники, резинки на дверцах.
Ваш эксперимент ничего не даст