Помаранчова душа• 03 сентября в 23:15

Вам тоже кажется что термальная вода лишняя в косметичке?

Без нее можно обойтись. Слишком много ажиотажа вокруг нее
Ганцю в кєдах• 03 сентября в 23:16
... было лет ...надцать назад
Вапщета• 03 сентября в 23:24
В мене жирна шкіра, термалкою користуюсь декілька разів на день.
Ухахайкина• 03 сентября в 23:48
лет 20 назад эту тему разгоняли, деньги срубили производители, я думала все забыли про нее
никому она не нужна
НЛОша• 03 сентября в 23:52
Ответ дляУхахайкина
никому она не нужна
Як і міцелярна.
Не зви чайна• 03 сентября в 23:58
Косметичка зайва. Чим менше на себе намазуєш, тим гарніша шкіра.
графиняВишенка• 04 сентября в 00:20
Иногда очень не лишняя. Моя знакомая в жару без нее не могла, горела прям, обычная Авен. Вместо крема и под спф.
Меряю линейкой• 04 сентября в 00:49
Давно не покупаю.
Для освежения и тонизирования -пользуюсь тоником в спрее)
Маю натхнення• 04 сентября в 01:03
Мені здається вже давно ажіотажу немає.
Колись я часто купувала, моя улюблена була від Caudalie, носила з собою в сумці, на пляж брала, щоб обличчя швидше засмагло, але як почала користуватися санскріном, то термальна вода в догляд вже якось не вписується
Чупа-чупс• 04 сентября в 07:00
Дивлячись, з якою метою користуватись. Якщо що, то вода не проникає вглиб шкіри. В шкіру проникають молекули, котрі менші 500 дальтон