Ms. Анонимная• 04 сентября 2025
Садик тревога дети в коридоре
Ваши действия если ваш ребенок во время тревоги в садике сидит в коридоре, так как в убежище идет ремонт
Лагшмивара• 04 сентября 2025
Можете забрати додому чи в інший садочок перевести.
Ще є якійсь варіанти?
У нас закрили кілька садочків через відсутність укриття. Кому краще стало?
Ще є якійсь варіанти?
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Ще є якійсь варіанти?
А кому-то было б лучше если б эти пару садиков работали без укриття?
АсобеннАя• 04 сентября 2025
Вы же знали об этом, когда отводили ребенка в сад. Что укрытие не работает. Это ваша ответственность.
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
Ответ дляАсобеннАя
В том то и дело что не знала
АсобеннАя• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
В том то и дело что не знала
Вы первый раз в этом саду?
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Чекайте, Ви цікавитесь за коридори в садочках з реального досвіду, власного досвіду? Чи моделюєте ситуацію?
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Да
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
В том то и дело что не знала
Як не знали? Вас не попередили?
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Да
Таке враження що ситуація надумана. Ваше ’да’ що означає?
АсобеннАя• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Да
Вы это придумали? Про коридор и тревогу?
Сад не разрешат открыть если нет укрытия
Лагшмивара• 04 сентября 2025
Диво дивне, що не знали. Рішення приймає УО і МНС. Ніхто б не допустив у прифронтових містах такого.
У вас державний садочок?
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Зараз авторка щось придумає
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Як не знали? Вас не попередили?
Когда я вела ребенка с утра в садик и увидела что начался ремонт в убежище я спросила у воспитателя где дети будут находится во время тревоги , на что мне ответили «не переживайте у нас в садике есть временно куда их спускать типа полу подвал»
Лагшмивара• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Так а про коридор де?
Вумна, аж страшно• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
В том то и дело что не знала
Не цікавились?
АсобеннАя• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ну так спросите где же их полуподвал
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Без готового сховища до 1 вересня садок не відкриють. Ви видумали все. Вже не коридор по тексту, а підвал?
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так а про коридор де?
В итоге когда на днях была долгая тревога я пришла забрать ребенка, подчеркну во время тревоги дети стояли в коридоре
Попразендовна• 04 сентября 2025
Ви така наївна …
Ті сховища для правильної документації і відмивки грошей
Вони всі на базі підвалів у старих будівлях, яка там може бути безпека?
В нашому взагалі над підвалом розміщені 2 зимові сади, з тоннами землі та рослин
Воно все може рухнути в підвал навіть без війни
Але нічого, все одобрили і похвалили керівництво
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ознайомитись з актом обстеження, який видає ДСНС, лише з його дозволу можуть відкрити садочок. Це серйозно. Не видумуй про дітей в коридорі. Жила на Київщині,навіть сплячих дітей будили і вони ішли в сховище, в обід годують аж у сховищі і т.д .Дуже багато роботи додаткової працівникам, але в коридорі діти під час тривоги не знаходяться, я знаю роботи 4х дитсадків, все однаково. Сховища перевіряються регулярно ДСНС.
Лагшмивара• 04 сентября 2025
Ваші дії: пишете скаргу в МОН і в МНС. Садочок перевіряють і можуть закрити. Батьки щасливі, вас обнімають, святкують перемогу і йдуть шукати інші садочки
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляПопразендовна
Ви така наївна …
Ви думаєте сховища на заводах не такі самі? Але люди працюють.
Лагшмивара• 04 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А всі ходять під час тривоги у сховища? Хто ж ті люди у магазинах, лікарнях, управляннях, на вулицях
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляЛагшмивара
То справа кожного, на заводах догани(так як з наказом ознайомлені всі), якщо порушено наказ про сховища. прослідкувати хто не ходить можна через радіоспостереження.
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Супермаркети в нас зупинялися, а реєстратора лікарні перестала працювати.
Ms. Анонимная
• 04 сентября 2025
. Многие из вас мне сейчас пишут о том что я этого выдумываю, не буду пытаться вас переубедить в обратном, потому что для меня самой в голове не укладывается что такое вообще может быть. Учитывая то что я не хочу поднимать такой кипиш потому что понимаю что для руководства садика могут быть серьезные последствия я напрямую поговорила с ними и поняла что в принципе они не считают что они совершают преступления
Дуже дуже вумна• 04 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Пишіть місто, садок, анонімно поскаржуся у Ваші місцеві органи. Ви будете не при чому.