Ms. Анонимная• 04 сентября в 06:08
Садик тревога дети в коридоре
Ваши действия если ваш ребенок во время тревоги в садике сидит в коридоре, так как в убежище идет ремонт
Просто болталка• 04 сентября в 06:35
Ответ дляАсобеннАя
Вы это придумали? Про коридор и тревогу?
Сад не разрешат открыть если нет укрытия
У нас такая школа есть. Хз как её открыли
Просто болталка• 04 сентября в 06:37
Ответ дляДуже дуже вумна
Супермаркети в нас зупинялися, а реєстратора лікарні перестала працювати.
Вы в каком городе?
Прифронтовые города почти ничего не закрывается ибо оно было бы закрыто всегда.
Айболитная• 04 сентября в 06:39
Ответ дляЛагшмивара
Можете забрати додому чи в інший садочок перевести.
Ще є якійсь варіанти?
У нас закрили кілька садочків через відсутність укриття. Кому краще стало?
Ще є якійсь варіанти?
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 04 сентября в 06:40
Мы не водим в садик. Постоянные тревоги. Сумы. Подвал тесный- это у нас не бомбоубежище в садике...
Красавица писяная• 04 сентября в 07:12
А ми у понеділок виганяли з приміщення школи під час тривоги батьків з дітьми. Першокласники.
Таке враження, що пару фото своєї булочки за партою варті життя.
Летить - збивають, а їм байдуже.
А от якщо вчитель зробив би так,як вони,то вже катастрофа.
У вівторок забирають дітей з укриття і гуляють на майданчиках на подвір´ї школи. Навколо працює пво, гримить - діти бігають, мами в телефонах.
Ну їхнє життя, їхні діти - що вам зручно то й робіть. Але ж це приклад для дітей. Про яку безпеку і правила поведінки ми розказуємо? Якщо яскравий приклад - це власні батьки.
Летить - збивають, а їм байдуже.
Нога на ногу• 04 сентября в 07:24
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
В якому садочку діти були в підвалі під час прильоту в садочок і це їх врятувало??? Ви не розумієте, що ці підвали рятують тільки від уламків, скла? Ніякий підвал звичайний не захистить під час прильоту...
Мама Чели• 04 сентября в 07:26
мне интересно, все кто так орет что так недопустимо, сами при каждой тревоге бегают в убежище, или тоже в коридоре с детьми сидят?
Ms. Анонимная
• 04 сентября в 07:31
Ответ дляМама Чели
Если я вам скажу что да я хожу с ребенком в убежище-вы мне не поверите. Если скажу нет не хочу-такой ответ вас устроит. Но вас или администрации садике не должно волновать что я делаю. Есть правила , почему директор садика берет на себя ответственность и принимает такие решения как посадить детей в коридор. Имеет она это право?
Красавица писяная• 04 сентября в 07:32
Ответ дляНога на ногу
То не потрібно ходити в ті укриття?
Не потрібно припиняти уроки,не потрібно там сидіти - душитися по 4 години?
Складіть петицію і вимагайте зняти ці норми із правил роботи садочків та шкіл.
Нога на ногу• 04 сентября в 07:41
Ответ дляКрасавица писяная
То не потрібно ходити в ті укриття?
Моя дитина не ходить в укриття в школі. Під час тривоги ми її забираємо- щоб не душилася там 4 години. Розуміємо, що перероблений в укриття підвал не врятує під час прямого влучання. До речі, на нашому підвалі вказано- найпростіше укриття)
Лагшмивара• 04 сентября в 07:43
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Ви про себе пишете, мабуть. Пропонуєте автору далі туди ходити? Укриття будують, то до чого ’без укриття’. В інший садочок з укриттям для вас складна дія, мозок на декретному відпочинку
Красавица писяная• 04 сентября в 07:45
Ответ дляНога на ногу
Ваша відповідь - не сіло ,не впало.
Ви вже вибачайте за просту мову.
До чого тут ваше уточнення ´ до речі ’?
Я вам відкрию секрет - до речі, найпростіше укриття - це є вимога законодавства України щодо роботи школи в очному режимі.
І що не так?
А тепер, запитання в студію - то не водити дітей в укриття? Вчителям проводити далі уроки? Чи вивести дітей на вулицю і нехай батьки забирають всіх додому?
Який текст петиції ви обираєте? Бо треба ж з цим щось робити.
Ви вже вибачайте за просту мову.
До чого тут ваше уточнення ´ до речі ’?
І що не так?
КондуктЕр тролейбуса• 04 сентября в 07:48
Ответ дляMs. Анонимная
В том то и дело что не знала
Что вы хотите? Ваш ребенок,вам и думать.
Радостина• 04 сентября в 08:02
Моя мачеха работает в садике. Он закрыт и не открывали его во время войны, так как убежища нет
Вообще не факт• 04 сентября в 08:05
Ответ дляMs. Анонимная
А кому-то было б лучше если б эти пару садиков работали без укриття?
дома і на роботі також далеко не у всіх є укриття, яка різниця, чи дитина буде в коридорі дома (мами на роботі), чи коридорі садка.....
Сосиска_Втесте• 04 сентября в 08:31
У нас школа онлайн, тревога ,сидим в коридоре.
Ночью шахеды над домом летали,коридор и две стены. Это наше укрытие .
Четвертый год так живём.
БлинчикБезСметанки• 04 сентября в 08:33
Сидіть дома з дитиною і ведіть під час тривоги в укриття, нема в регіоні укриттів - переїздять в більш безпечний, якщо є паніка і тривожність - їдьте з країни. За вас ніхто не вирішить на форумі, як вам убезпечити себе і свою дитину під час кацапської агресії
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 сентября в 09:05
Ответ дляMs. Анонимная
. Многие из вас мне сейчас пишут о том что я этого выдумываю, не буду пытаться вас переубедить в обратном, потому что для меня самой в голове не укладывается что такое вообще может быть. Учитывая то что я не хочу поднимать такой кипиш потому что понимаю что для руководства садика могут быть серьезные последствия я напрямую поговорила с ними и поняла что в принципе они не считают что они совершают преступления
Ну не водіть дитину. Справ то
Дуже дуже вумна• 04 сентября в 09:11
Ответ дляSvitlo_
В нас немає бомбосховищ взагалі я думаю ніде. В нас є лиш ПРУ. То яка різниця де діти. Аби далі від вікон.
Хохо, то у Вас не було прольотів. Різниця є. Так як вилітає скло не лише у вікнах, але і в стінках, дзеркала це може поранити . Хто живе в місцях з досвідом руйнуваннь від обстрілів в коридорах і винних кімнатах дзеркала, скляні двері.
ЗдохниПуйло• 04 сентября в 09:16
Ответ дляНога на ногу
До ркчі, не всі сидять вдома і можуть забирати дітей під час тривог, багато мам працює
Сколько_мне_лет?• 04 сентября в 09:18
Ответ дляMs. Анонимная
В итоге когда на днях была долгая тревога я пришла забрать ребенка, подчеркну во время тревоги дети стояли в коридоре
Тобто, ви вдома але відводите дитину в садок?
Крию матом страшно• 04 сентября в 09:21
Ответ дляНога на ногу
Тільки хотіла те саме написати. Від уламків і скла врятували і коридор без вікна. Від прямого влучання і підвал не врятує, може ще і гірше.
Ответ дляДуже дуже вумна
Можливо. З цього питання спорити не буду.
60 метрів сметани• 04 сентября в 09:28
Очень странно, ребенка взяли в сад, но сад не работает, потому что еще не достроено укрытие. Как будет готово - только тогда детей можно будет водить. Сейчас дети или дома или их перенаправляют в другие сады.
ВыФсеВрете• 04 сентября в 09:39
Ответ дляMs. Анонимная
не водите больше туда ребенка, ходите с ним и дальше в убежище
ВыФсеВрете• 04 сентября в 09:41
Ответ дляМама Чели
во во, я ни разу ни в убежище ни в коридор не ходила, наоборот всегда неслась что бы забрать ребенка из убежища домой