Не худа ні разу• 04 сентября в 11:34

Ви б розлучились по такій причині.

Чоловік роздовбай. Тягне додому всілякий хлам. Скуповує на барахолках різну техніку і відновлює її. Прибутку це не приносить - просто хоббі. Я багато разів псіхувала щоб викинув все це барахло. Бо наша кімната як свалка. Квартира до речі орендована.
І ось вишенька на торті. В один день вибухає акаммулятор з якогось приладу і в кімнаті виникла пожежа. По-перше страх, по друге все просмержілось димом. По третє ремонт кімнати за наш рахунок. ( Хозяїн до речі довольно лояльно віднісся. Каже робіть ремонт і живіть собі далі.
А я вже спакувала сумку
Ms. Анонимная• 04 сентября в 11:34
Так
Все буде Україна• 04 сентября в 11:35
У меня,такой же и тоже аренда. Спокойно отношусь, он изначально такой был, когда мне достался)
У вас первопричина, наверное, не в этом, автор
ніколи такого не було• 04 сентября в 11:36
Звичайно. Ви дуже різні
успокойте_Меня• 04 сентября в 11:36
Все время такой был или изменился в браке?)
У меня б не хватило ума спросить на советчице разводиться ли с мужем
Замріяна• 04 сентября в 11:36
Не знаю. Якщо Вас це бісить до трясучки, спробуйте ненадовго роз´їхатись. Бо навряд чи чоловік відмовиться від хоббі прямо зразу.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:37
Ответ дляВсе буде Україна
В тому то і річ що все починалось з його робочого столу. Потім розрослось на всю кімнату. Так ми ругались багато разів на цю тему.
Я вже з роками почала розуміти що це плюшкін.
І з роками буде тільки гірше.
І ось остання крапля
Латексне альтер ЕГО• 04 сентября в 11:38
якщо любите, то зниміть або дом, або гараж для чоловіка

він же не бухає, а в нього гарне хобі, яке може приносити дохід

у знайомої чоловік скупляв всяку хрень на барахолці (військові бляхИ. гудзики..) оформлював це в паспорту й вішав на стіни... от де був ппц
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:38
Ответ дляуспокойте_Меня
А, зрозуміло. То я просто порозмовляти
Насправді я вже пішла. Тепер оточуючі, друзі на мене давлять що такого хорошого чоловіка покинула.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:39
Ответ дляуспокойте_Меня
Все почалось з першого паяльника
ДаЗдраПерма• 04 сентября в 11:40
Ответ дляНе худа ні разу
І з роками буде тільки гірше.
І ось остання крапля
Ну, я бы выставила условие- он снимает гараж или какое то другое помещение и там этим занимается ,иесли нет, тогда да, развод.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:40
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО

В тому то і річ що любов пішла. Ось так крапля за краплею. Бо він вважав що має право на хоббі а я вважала що в квартирі має бути порядок.
успокойте_Меня• 04 сентября в 11:41
Ответ дляНе худа ні разу
Все почалось з першого паяльника
Ну Вам, кстати, подкинули идею насчет гаража
Хобби есть практически у каждого, вам дом и гараж нужен в таком случае.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:41
Ответ дляДаЗдраПерма
Теоретично так. Але він займається цим вечорами, після роботи. Замість серіалу
ОбережнаЯ• 04 сентября в 11:41
здається один з симптоміів шизофрені - аккумулювання сміття
успокойте_Меня• 04 сентября в 11:42
Ответ дляНе худа ні разу
И что здесь плохого?
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:42
Ответ дляуспокойте_Меня
Та ми ж орендарі. Куди там ще будинок винаймати. Щоб там теж все засрати.
Люди приходять в гості вони не думають чиє то барахло. Вони просто бачать смітник
Латексне альтер ЕГО• 04 сентября в 11:42
Ответ дляНе худа ні разу
от й добре

в нормальних руках, цей чоловік буде заробляти великі гроші
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:44
Ответ дляуспокойте_Меня
И что здесь плохого?
Плохо те що в нас вся кімната була завалена ноутбуками, акумуляторами, платами, проводками. Все це було на столі, під столом, за столом, на шафах, під ліжком на підвіконні.
Зайдіть в любу майстерню де сидить згорблений чувачок в купі запчастин. Ото наша квартира була
успокойте_Меня• 04 сентября в 11:44
Ответ дляНе худа ні разу
Ну зачем еще? Дом вместо квартиры по средствам
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:45
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
от й добре

Маю надію що в нього все складеться добре. Він хороша і добра людина
Коренная киевлянка• 04 сентября в 11:45
Автор. В этой истории нет правых и виноватых. Вы сделали так как лучше для вас. Это елинсивеное что важно.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:46
Ответ дляуспокойте_Меня
Дивіться, хазяїн нашої квартири живе закордоном. І йому начхати чи бардак в його квартирі чи ні. Аби стояли стіни і платили гроші.
Чи багато орендодавці погодяться щоб з їх дому зробили майстерню?
успокойте_Меня• 04 сентября в 11:46
Ответ дляНе худа ні разу
Плохо в плане беспорядка. Поэтому нужен гараж
Всё? Это единственный недостаток в нём? Тогда Ваши знакомые правы
ГейСюда• 04 сентября в 11:48
Якщо там накопичилось багато проблем і це просто одна з них, остання крапля, то напевно що так. Якщо ж ви кохаєте цього чоловіка, то шукайте рішення. Наприклад знімати двохкімнатну квартиру щоб у чоловіка була майстерня, так чимось прийдеться жервувати, або розташуванням квартири, або ціною аренди
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:48
Ответ дляуспокойте_Меня
Я розмовляла про оренду гаража
Але ж він хоче працювати вдома. Каже як ти собі уявляєш що я буду в гаражі з 20.00 до 24.00 сидіти паяти?
ГейСюда• 04 сентября в 11:49
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
от й добре

Б.у. електроніка не дуже непопулярна, мабуть тому і коштує копійки
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:51
Ответ дляГейСюда
Так. Ще бізнесмен з нього так собі.
Купив подоланий ноутбук за 500 грн, відремонтував. Ноут слабенький офісні програми та ютуб.
І от він дзвонить всім знайомим може кому потрібен ноутбук. Не дорого всього 500 грн
Латексне альтер ЕГО• 04 сентября в 11:52
Ответ дляОбережнаЯ
у вас таке вузьке мислення, як й у авторки: він не акумулювання сміття
він не тащить зі смітника будь що
він купляє зламану техніку, запчастини та ремонтує її

рукастий чоловік зараз дуже рідкосний екземпляр
Мовчу, але хочу• 04 сентября в 11:52
Ну тут вопрос приоритетов, если для него его хобби важнее вас, а для вас порядок важнее его - тогда только расходиться.
Ответ дляНе худа ні разу
тобто ви вийхали з села, а село з вас - ні