Не худа ні разу• 04 сентября в 11:34

Ви б розлучились по такій причині.

Чоловік роздовбай. Тягне додому всілякий хлам. Скуповує на барахолках різну техніку і відновлює її. Прибутку це не приносить - просто хоббі. Я багато разів псіхувала щоб викинув все це барахло. Бо наша кімната як свалка. Квартира до речі орендована.
І ось вишенька на торті. В один день вибухає акаммулятор з якогось приладу і в кімнаті виникла пожежа. По-перше страх, по друге все просмержілось димом. По третє ремонт кімнати за наш рахунок. ( Хозяїн до речі довольно лояльно віднісся. Каже робіть ремонт і живіть собі далі.
А я вже спакувала сумку
Мрію про пончик• 04 сентября в 11:53
Я б не вийшла за такого одразу, бо ясно що ця вавка в голові з ним на все життя і з часом тільки буде прогресувати. І не кажіть, що до весілля ви не бачили цього)
Це проявляється і одразу помітно

По друге я б не дозволила носити додому цей хлам. Нехай купує чи орендує гараж для цього і там крутить гайки свої
А я женатая• 04 сентября в 11:53
Прямо мой бм. Чемоданы с проводами, старые телефоны, полкомнаты хлама. Развелись и не жалею. Не по этой причине, но это меня бесило неимоверно. Мог где-то на барахолке или даже возле мусорника что-то подобрать, типа старый интересный дисковый телефон. И мы сейчас говорим за семью с двумя машинами. Т е доход был хороший.
База_птеродактилей• 04 сентября в 11:53
Ответ дляНе худа ні разу
Плохо те що в нас вся кімната була завалена ноутбуками, акумуляторами, платами, проводками. Все це було на столі, під столом, за столом, на шафах, під ліжком на підвіконні.
Зайдіть в любу майстерню де сидить згорблений чувачок в купі запчастин. Ото наша квартира була
у меня так пряжа по всему дому. правда дом свой. муж за 30 лет из дома не выгнал и сам не ушел.
ОбережнаЯ• 04 сентября в 11:54
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
у вас таке вузьке мислення, як й у авторки: він не акумулювання сміття
він не тащить зі смітника будь що
він купляє зламану техніку, запчастини та ремонтує її

рукастий чоловік зараз дуже рідкосний екземпляр
точно, рукастий чоловік поремонтує все, а не купить нове / сучасне/ актуальне. Навіщо босоніжки, якщо ще коньки не зносила.
Мовчу, але хочу• 04 сентября в 11:55
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
він не тащить зі смітника будь що

Кстати да, натренируется на барахле и сможет и нормальные вещи ремонтировать. Скоро AT-шников заменит ИИ, а электронщиков никто не заменит.
База_птеродактилей• 04 сентября в 11:55
Ответ дляНе худа ні разу
Маю надію що в нього все складеться добре. Він хороша і добра людина
хорошего и доброго из-за железки и проводка не бросают.
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:55
Ответ дляОбережнаЯ
Згадую фен для волосся якому років18 🥹 ремонтував разів 7-8
ОбережнаЯ• 04 сентября в 11:57
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
він не тащить зі смітника будь що

краще нехай гроші заробляє і платить рукастим за всі роботи. Нахіба той халамидник дома?
Лама_мама• 04 сентября в 11:57
Ответ дляНе худа ні разу
то у вас автор любов пройшла, і вже точно не причина в хламі
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 11:58
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну в мене зараз нереальна образа за те що його безалаберність ледь не коштувала мені життя, і коштувала багато грошей на ремонт.
А я говорила.
Я бачила розбухші акумулятори і казала що не добре вони виглядають. Що їх категорично не можна зберігати в приміщенні.
Ну і ось так
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 11:58
Бром купите и подмешивайте ему, скажите что это из-за радиации от хлама, что он тащит, стал импотентом
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:00
Ответ дляНе худа ні разу
В тому то і річ що все починалось з його робочого столу. Потім розрослось на всю кімнату. Так ми ругались багато разів на цю тему.
Я вже з роками почала розуміти що це плюшкін.
І з роками буде тільки гірше.
І ось остання крапля
Дальше будет с мусорки тащить, бегите
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 12:00
Ответ дляЛама_мама
А як по вашому любов проходить?
От полюбили ви чоловіка.
Одружились. В він на правах - я у себе вдома - пердить голосно
Ви йому пояснюєте що це не чемно, що це бридко.
В він каже що це природній процес.
Чи довго любов буде тривати
Я розумію що приклад такий різкий.
Але і в нас не вчора конфлікти щодо смітникапочались
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 12:01
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дальше будет с мусорки тащить, бегите
Ну він мусорками ніколи не брезгував.
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:02
Ответ дляНе худа ні разу
Та ми ж орендарі. Куди там ще будинок винаймати. Щоб там теж все засрати.
Люди приходять в гості вони не думають чиє то барахло. Вони просто бачать смітник
Условие ему - или он выкидывает хлам и больше его не носит ( так как этот хлам опасен и вы элементарно боитесь там жить) или развод
Лама_мама• 04 сентября в 12:03
Ответ дляНе худа ні разу
А як по вашому любов проходить?
От полюбили ви чоловіка.
В він каже що це природній процес.
Чи довго любов буде тривати
Я розумію що приклад такий різкий.
Ви ж розумієте, що як би ви його дійсно любили, то в принципі вам було і на пердьож все рівно
аналогічно і з вашим чоловіком, йому це подобається і йому все рівно як вам.
Не має поваги=не має кохання.
Якщо ви не можете закрити на це очі (бо він я так розумію не буде змінюватись), то виххід ви і самі розумієте який.

До речі скільки ви в шлюбі? і скільки вам років?
ГейСюда• 04 сентября в 12:04
Ответ дляМовчу, але хочу
Просто щоб ви розуміли наскільки це нікому не потрібно. Тут у неділю здається була тема що потрібен ігровий ноут, але бюджет сильно обмежений. Їй дали делькілька порад. Я знайшла refurbished ноут (мабуть з вітрини) і тому за дуже привабливу ціну, кілька років тому це був ігровий топовий ноут. Автор відповіла усім хто їй давав поради, усім крім мене. Така техніка мало кому цікава
Лама_мама• 04 сентября в 12:04
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
щоб ставити такі умови, то потрібно бути готовою піти якщо що.
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:05
Ответ дляНе худа ні разу
Ну він мусорками ніколи не брезгував.
Жесть, тогда бегите и не возвращайтесь
автор Не худа ні разу • 04 сентября в 12:07
Ответ дляЛама_мама
Не має поваги=не має кохання.

Так. Я вже зрозуміла напрямок руху😆
Ответ дляЛама_мама
Насправді я вже пішла :)
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:07
Ответ дляЛама_мама
Не має поваги=не має кохання.

Да, ладно ?
Бабочки быстро улетают из живота и видишь все недостатки и если онии типа таскания барахла из мусорки или пердежа, то это маргинальщина какая-то, что очень быстро убьет всю любовь
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:09
Ответ дляЛама_мама
Не має поваги=не має кохання.

Муж автора ее чуть не убил своим хламом ? Тут не то что уважения нет, нет ценности ее жизни. Она должна жить с ним дальше, пока очередной хлам из мусорки ее не убьет ?
Електрохарчування• 04 сентября в 12:12
Ответ дляуспокойте_Меня
Плохо в плане беспорядка. Поэтому нужен гараж
Всё? Это единственный недостаток в нём? Тогда Ваши знакомые правы
то він потім й ночуватиме в свому гаражі)
Диви яка я пава!• 04 сентября в 12:14
Ответ дляНе худа ні разу
І з роками буде тільки гірше.
І ось остання крапля
Йому треба змінити роботу, на ту де він буде ремонтувати. Це і є вирішення проблеми. Це як дитина якій нудно.
у вашого чоловіка в орендованій квартирі кришу рве. Розбирати і збирати те його заспокоює.
ОбережнаЯ• 04 сентября в 12:15
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
думаю, розводом не лякати, це мало дієво, подумає шо на слабо бере, грозиться, але ніколи не зробить.

Просто якшо йому железяки важливіші за вас, то робіть висновки і мотайте удочки, якщо це вас не влаштовує.
Диви яка я пава!• 04 сентября в 12:16
Ответ дляНе худа ні разу
В тому то і річ що любов пішла. Ось так крапля за краплею. Бо він вважав що має право на хоббі а я вважала що в квартирі має бути порядок.
Так неправі ви, а не він.
Електрохарчування• 04 сентября в 12:16
Ответ дляНе худа ні разу
А я говорила.
Ну і ось так
добре, що хтось вдома був, а могло б усе згоріти((
ША! я прийшла!• 04 сентября в 12:16
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
от й добре

в нормальних руках, цей чоловік буде заробляти великі гроші
За 20 лет не заработал даже на однушку. Какие там великі гроші...
Крошечка-хаврошечка• 04 сентября в 12:17
Ответ дляДиви яка я пава!
Так неправі ви, а не він.
То есть он ее чуть не убил этим хламом, а виновата автор ? Однако