У мене постійно в голові питання. Чому наш президент жодного разу нічого не сказав простим людям. Реально, нас вбивають ні за що. Якщо хтось уб´є людини, то його судитимуть, а тут нас вбивають кожного дня і ніхто з влади жодного слова не сказав, як вони захищають нас. Ніби так і треба. Ну чому не захищають простих людей? А якщо не спроможні, чому не вирішують питання по - іншому? Чого вони добиваються? Ну не може ж так бути, що знищують народ і все, всі очі закривають на це.
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Знову ж аргументів нуль, тільки образи
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
І що? цивільних треба вбивати протягом трьох років і це норм?
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Ну те, що ви тут верещите про це - це ясно. А от з чого ви це взяли? (це якщо ви не розумієте значення слова ’аргумент’
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
це питання не до хуйла, а до влади країни, яка веде війну і заявляє, що МОЖЕ
Ответ длякосмея
Так, для інших країн їхні військові ’миротворці’ цінніші ніж цивільні якоїсь чужої країни.
Що не так?
І перспектива не почати війну з росією, теж цінніша за чужих цивільних.
Що не так?
Тому виходить, що єдиний, хто може нас захистити - це наша влада? Ну і що далі? Вона нас НЕ ЗАХИЩАЄ
Маска-0b9f• 04 сентября в 13:52
Ответ дляКоролевишна
Сами себя защищайте.Другого не дано.
Ответ дляМаска-0b9f
Сами себя защищайте.Другого не дано.
а з якого дива? люди платять податки, збирають кошти, дають мандат владі заради чого? Щоб нам сказали - захищайтесь самі????
Ника Вредная• 04 сентября в 13:53
сподіваюсь, це постійний недосип так вплинув на роботу вашого мозку
Ответ дляKriskaA
Ви з якого міста ?
Ви, будь ласка, дайте відповідь на питання, а потім, я, можливо, і скажу, з якого я міста
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 сентября в 13:54
Ответ дляМаска-0b9f
фото
Її діти захисники, вони боронять свою країну від кацапських окупантів. Вам не соромно? Ви намагалися зрозуміти написане?
Ответ длякосмея
Нас захищають наші військові.
у тилових містах? Люди кожен день гинуть, як вони захищають? що загинуло 25 а не 250??
Маска-0b9f• 04 сентября в 13:55
Ответ дляКоролевишна
Ну такое вот мы государство построили. Как говорят,очі бачили,що вибирали,тепер їжте хоч повилазьте.
Ответ длякосмея
Удалено администрацией...
яку я зп відпрацьовую? А ну розгорніть свою думку, прошу
Веточка сакуры67• 04 сентября в 13:55
Автор, согласна. Сплошное лицемерие. Вот когда тревога говорят - перебувайте в укритті. А где они? У нас в Харькове это подвал под 16ти этажкой, т е они реально предлагают ночью всему дому спустится туда и стоять всю ночь? Туалетов там нет, там ничего нет. Магазины , почта не закрываются на тревогу, почта - гос оператор, на секундочку. Если выполнять все правила то город будет парализован. Зачем тогда вешать таблички «укриття» и говорить туда пройти если это нереально. Чтобы что, типа заботятся так? Делают вид что все под контролем и по правилам?
Ответ дляМаска-0b9f
Прекрасно. Тобто за це всі мають померти, щоб спокутувати свої помилки. Тим більше, що багато хто, і я в тому числі, голосувала за інше
Маска-0b9f• 04 сентября в 13:57
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Да,с точки зрения матери мне этого не понять никогда.Государство для матери не может быть дороже жизни и здоровья её детей.Это противоестественно.
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...