Циць• 03 сентября в 19:33

Познайомлюсь з кимось з Осокорків

Привіт. Я харківʼянка у Києві. Останнім часом не вистачає живого спілкування, щоб сходити кудись. Люблю театри, кіно, бари з крутими коктейлями, шопінг, більярд, вечірні посиденьки біля озера, кальян. Мої хоббі: гра на барабанах, таро, наукова психологія (маю освіту). Також хотілося б мати компанію з підтримки спільних цінностей щодо сімʼї, війни, дружби і тд. Я людина без осуду, щира і відкрита, поважаю чужі кордони. Маю доньку 12 років і 2 котів. Пишіть у приватні якщо що. Будемо знайомитись )))
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 19:40
А по гороскопу ви хто?
автор Циць • 03 сентября в 19:40
Ответ дляДівчина Гілмор
А по гороскопу ви хто?
Водолій, а ви?)
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 19:40
Ответ дляЦиць
Водолій, а ви?)
Діва
автор Циць • 03 сентября в 19:41
Ответ дляДівчина Гілмор
Діва
Маю подруг дів. Буду вас видрачувати😂😂😂 а ви мене😂😂😂
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 19:41
Ответ дляЦиць
Отож
lisulya• 03 сентября в 19:46
Чего то вспомнился троещинский маньяк. Кто знает, нашли его?
LudaSHS• 03 сентября в 19:50
Зичу вам знайти спільноту для проведення часу
Може підійти курси якісь, малювання.., читацький клуб, може спорт клуб, так люди знаходять спілкування. Хобі, справа зближує
автор Циць • 03 сентября в 19:54
Ответ дляlisulya
Да. На этом форуме😂 теперь он осокорский😂
автор Циць • 03 сентября в 19:54
Ответ дляLudaSHS
Дякую. Пішла на барабани, але там поки нікого))
cTpawHoegeJIo• 03 сентября в 20:00
Ответ дляЦиць
На гитару надо было идти, научились бы и играли сами себе, а там уже люди подтягивались бы. А так удачи Вам
автор Циць • 03 сентября в 20:03
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Смешно, но спасибо ))
lecaa• 03 сентября в 21:18
Ответ дляЦиць
Смешно, но спасибо ))
таро и научная психология???