Королевишна• 04 сентября 2025

Постійні обстріли великих міст

У мене постійно в голові питання. Чому наш президент жодного разу нічого не сказав простим людям. Реально, нас вбивають ні за що. Якщо хтось уб´є людини, то його судитимуть, а тут нас вбивають кожного дня і ніхто з влади жодного слова не сказав, як вони захищають нас. Ніби так і треба. Ну чому не захищають простих людей? А якщо не спроможні, чому не вирішують питання по - іншому? Чого вони добиваються? Ну не може ж так бути, що знищують народ і все, всі очі закривають на це.
Letruaa• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Дякую, але питання залишається. Чи бачить хтось з українців, що країна намагається хоча б захистити людей? НАм потрібен захист від обстрілів
нас захищають від обстрілів
rostova1• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Який толк з того, що він говорить? Може, вони всі брешуть і все? триндіти можна все що завгодно.
То, що ви пропонуєте ? Можливо ви знаєте, як зупинити цю війну
SantaMonika• 04 сентября 2025
Ответ дляLetruaa
візьміть пиріжок. Не Зе почав війну
Ми не знаємо про що він там домовлявся в Омані, але вже точно відомо, що міг закінчити -в 22 році
Dumky• 04 сентября 2025
І такі є люди на світі)))
Більше трьох років війна повномасштабна…. Н-да-а.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Так і є, всі брешуть. То що ви хочете? Навіщо вам якісь слова і звернення?
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Удалено администрацией...
Иошши• 04 сентября 2025
Ответ дляLetruaa
візьміть пиріжок. Не Зе почав війну
Но он пришел её закончить, это был его лозунг, порох плохой, а я договорюсь
автор Королевишна • 04 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Я хочу, щоб закрили небо.
Letruaa• 04 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
кому відомо? Від кого?
Dumky• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Ви на приколі?
Letruaa• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Я хочу, щоб закрили небо.
небо закрите. Як Вам ще потрібно?
SantaMonika• 04 сентября 2025
Ответ дляLetruaa
кому відомо? Від кого?
Драстє приїхали. Ви тільки прокинулись ?
lus_so• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Я ніколи не голосувала за ЗЕ. Ніколи. Я завжди казала, що це обернеться трагедією.
Ага, звичайно ж, його ’вітром надуло’ і повний парламент зелених чортів теж.
lisulya• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Ну блін якщо так, то що робити? Як це дозволить вбити всіх українців? Хто він такий, щоб це дозволяти? він це життя давав?
В нього ніхто дозволу й не питає, якщо що
lisulya• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Краще хай шось роблять, щоб закрити небо!!! Хай домовляються за миротворців, за чорта лисого
Вы как будто с марта 2022 к нам прибыли. Закрыть небо это и есть те системы ПВО, против которых Вы выступали несколькими постами ранее
Маска-0b9f• 04 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А загальні звернення вас не влаштовують?
Складіть петицію до президента, ми всі підпишимо, щоб особисто до вас звернувся
Які загальні звернення?Що ми вже перемогли, тому що якщо навіть в Україні залишиться хоч один українець,то він збереже нашу ідентичність?
super-kidd• 04 сентября 2025
Надо начать с того, что ваш вопрос - изначально манипулятивен. Вы даете некий факт :’что это президент ни разу не сказал’, и дальше вокруг него пляшете. Но правда в том, что как раз говорит он регулярно, и про обстрелы, и какие решения приняты и что делается. И какие планы и что удается, а что нет.
Может у вас есть лучше идеи?
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Удалено администрацией...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Особисто мені звернень не потрібно. А ви можете навіть з картонками разом з авторкою вийти, і вимагати звернень, і щоб небо закрили, але не ппо, бо це ракети, які теж вбивають, зі слів авторки. Авторці спочатку потрібно розібратися, що до чого, бо там каша у голові
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 сентября 2025
Удалено администрацией...
oksana 77• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Я не знаю, що він має сказати. Але якщо йому сказати нема чого простим людям.....Це ж головне - зберегти життя твоїх виборців.
А кто ему поверит после шашлыков? Смысл в его разговорах?
Маска-0b9f• 04 сентября 2025
Ответ дляsuper-kidd
Может у вас есть лучше идеи?
Не удаётся главное.Победить Россию санкциями, позиционной войной и измором,на что была сделана ставка изначально.Все остальное это просто шум,мешающий понять это главное.
автор Королевишна • 04 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
ну то треба висновки робити владі і думати, що робити далі, якщо вже взялися за керівництво
Бессмертный пони• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Тут я згодна, але це теж дуже небезпечно. ППО - це ракети
А должны из рогатки сбивать то , что по нам запускают ?
автор Королевишна • 04 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Удалено администрацией...
Вибачте, дарма все, сто разів зарікалася і на сто перший ......вліпити клоуна - багато розуму не треба. Взагалі його не треба
HelterSkelter29• 04 сентября 2025
Маленькие города быстрее разбивают у сожалению.
автор Королевишна • 04 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
а те, що багато людей при цьому не в укриттях, то нікого не колише?
Апрельская капля• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Так, згодна. Всю Україну. І міста, і селища. ПРосто великим містам, якщо вони не прифронтові, більше дістається
Как вы видите это выступление, откуда вы такие волшебно тупые беретесь?
Маска-0b9f• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
Так они их сделали.Немалая часть населения его поддерживает, даже насильная мобилизация пока что даёт свои плоды:фронт можна сказать статичен, партнёры оружие и бабло подкидывают.Что ещё нужно для счастья?
Nadiaaaa• 04 сентября 2025
Ответ дляКоролевишна
нікого це не колише... захищають лише заводи та склади, та інші воєнні об´єкти.... дома наші ніхто не захищає. Чи ще хтось так думає?