Королевишна• 04 сентября в 12:22

Постійні обстріли великих міст

У мене постійно в голові питання. Чому наш президент жодного разу нічого не сказав простим людям. Реально, нас вбивають ні за що. Якщо хтось уб´є людини, то його судитимуть, а тут нас вбивають кожного дня і ніхто з влади жодного слова не сказав, як вони захищають нас. Ніби так і треба. Ну чому не захищають простих людей? А якщо не спроможні, чому не вирішують питання по - іншому? Чого вони добиваються? Ну не може ж так бути, що знищують народ і все, всі очі закривають на це.
KriskaA• 04 сентября в 13:59
Ответ дляКоролевишна
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 04 сентября в 13:59
Ответ дляКоролевишна
Прекрасно. Тобто за це всі мають померти, щоб спокутувати свої помилки. Тим більше, що багато хто, і я в тому числі, голосувала за інше
Я ж вам написала,рятуйтесь самі.
Маска-0b9f• 04 сентября в 14:01
Ответ дляКоролевишна
Удалено администрацией...
Автор,этот пользователь по другому не общается и превратит вашу тему в балаган.Делайте выводы)
автор Королевишна • 04 сентября в 14:01
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
КРАЇНУ?????
KriskaA• 04 сентября в 14:01
Ответ дляМаска-0b9f
Да,с точки зрения матери мне этого не понять никогда.Государство для матери не может быть дороже жизни и здоровья её детей.Это противоестественно.
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 04 сентября в 14:07
Ответ дляРешка7777
типа’Зеленский уверен, что закончит войну до конца каденции’
Його каденція завершена, він її штучно продовжує. Тож до кінця чиєї каденції, української, як нації?
Innag• 04 сентября в 14:08
Удалено администрацией...
In limbo• 04 сентября в 14:09
Star39• 04 сентября в 14:10
Вспоминаем цитату: ’Если город будет пуст, его очень просто захватить’.

В интервью французскому телеканалу LCI президент Украины Зеленский так ответил на вопрос о возможности эвакуации крупных городов - Киева или Одессы - если ситуация в них станет критической:

’Мы будем держаться. У нас рабства нет. У нас демократическое общество. Когда люди хотят уехать, им нужно уехать - они могут себе это позволить. И это нормально. Каждый человек защищает государство, защищает себя. Семья - это также часть государства. Бывают разные примеры. Иногда людям нужно уехать. Государство должно дать коридоры и возможности для эвакуации. И все. Но я вам точно хочу сказать: если город будет пуст, его очень просто захватить’.
грешница кающаяся• 04 сентября в 14:11
Ответ дляКоролевишна
Так, згодна. Всю Україну. І міста, і селища. ПРосто великим містам, якщо вони не прифронтові, більше дістається
прифронтовым тоже достается.Николаев в начале войны 8 месяцев каждую ночь обстреливали и все молчали.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 сентября в 14:13
Ответ дляМаска-0b9f
Ця жінка, матір, теж не хоче війни, теж хоче бачити своїх дітей поряд, її материнське серце розірване вже на шматки. Ця жінка виховала своїх синів так, що вони не за кордон поїхали, а боронять країну, вашу і мою дупу, ми маємо не на форумах обговорюти, а низько їм вклонитися. Але вам, мабуть, цього не зрозуміти
Filomena• 04 сентября в 14:13
Ответ дляIn limbo
фото
Іноді просто хочеться написати: «2». Сідай переписуй.
Але бачу що багатьом заходить. Люди досі ведуться на такі примітивні маніпуляції.
Letruaa• 04 сентября в 14:15
Ответ дляlasorbonne
Відкрити кордони
А Вас хтось тримає?
Antoninaya1• 04 сентября в 14:18
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Еленнн• 04 сентября в 14:19
Ответ дляКоролевишна
Він не говорить,щоб паніки не було. (перед війною ж спрацювало, то чому зараз не вдоволення своїм вибраним?)
LudaSHS• 04 сентября в 14:20
Ответ дляIn limbo
фото
Еге ж
Маска-0b9f• 04 сентября в 14:21
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Мне действительно не понять того,чтобы мои дети защищали меня.Что ж я за мать такая буду,если своими детьми прикроюсь?!
Antoninaya1• 04 сентября в 14:23
Ответ дляКоролевишна
Удалено администрацией...
lisulya• 04 сентября в 14:25
Ответ дляКоролевишна
Удалено администрацией...
Каков вопрос - такой и ответ
Требовать от президента страны на которую напали закончить войну, это как я бы потребовала, чтобы у Вас сиськи стали 6-го размера.
Your Sweetheart• 04 сентября в 14:27
Ответ дляКоролевишна
ну доведіть, що я така. Тільки по фактах
Так тут усі,хто проти переговорів рашисти й матрьошки
Бо з Росією ж не домовляються
Вони так собі вирішили
Бессмертный пони• 04 сентября в 14:28
Ответ дляКоролевишна
а те, що багато людей при цьому не в укриттях, то нікого не колише?
А людей в укрітия кто-то должен за ручку водить ?
Your Sweetheart• 04 сентября в 14:28
Ответ дляКоролевишна
Знову ж аргументів нуль, тільки образи
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 04 сентября в 14:29
Ответ дляlisulya
Каков вопрос - такой и ответ
ото ви приклад навели, куратори аяяй зроблять. З сучасною пластичною хірургію зробити груди 6-го розміру не проблема.
Ой піду я звідси, бо на початку хоча б трохи освіти у ботів було, а зара он вже й латентний адмін в темі, а ситуацію не врятувати.
Бессмертный пони• 04 сентября в 14:30
Ответ дляКоролевишна
Я хочу припинення обстрілів тилових міст. Я хочу закінчення війни.
Ну так вперед ! Заканчивайте войну .
Еленнн• 04 сентября в 14:34
Ответ дляSantaMonika
Не будують ніяких нових сховищ
Якщо нема підземного метро - то і у великих містах не дуже виживеш
У 2025 році Україна отримала 10,1 млрд євро від доходів, отриманих від заморожених російських активів.
Ці кошти мали йти на військові і цивільні об’єкти, до яких і відносяться укриття. Де вони ?
Загалом більше 20 мільярдів просрали.
і чому ви такі злі? У нас он золотовалютні резерви виросли. креативне ж рішення..
Filomena• 04 сентября в 14:40
А давайте нарешті підкажемо автору, що у президента щодень виходить «Вечірнє звернення». Тобто він з вами розмовляє кожен день. Якщо ви маєте таку психологічну потребу, не пропускайте)
Маска-0b9f• 04 сентября в 14:41
Ответ дляlisulya
Каков вопрос - такой и ответ
За всё время существования человечества кто только на кого не нападал.И разные страны решали эту проблему по разному.Некоторые смогли это сделать без кровопролития.И только выиграли от этого.
Елена - 79• 04 сентября в 14:59
Ответ дляfelix_et_libera
А що Зе скаже, що ми програли? Що ресурсу воювати більше немає, а «партнери» нас зрадили? Що він скоріше дозволить вбити всіх українців, включно дітей, аніж увійде у підручники історії, як президент, що капітулював. Не про нас він думає, а про себе перш за все. Тому і мовчить на цю тему.
Елена - 79• 04 сентября в 15:01
Ответ дляfelix_et_libera
Думати лише про себе і рідних. Покладатися лише на себе. Намагатися вижити. Якщо розумієте, що за кордоном житимете краще, то однозначно виїзджати. Памʼятати, що патріотизм - це навʼязана владою і багатими хвороба для бідних, щоб ті мовчки терпіли все, і смерть, і голод. Наша держава стала для свого народу ще більшим ворогом, ніж ті, що напали.
Korsika999• 04 сентября в 15:23
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
А что вы всех выгоняете? Вам не нравится мнение большинства украинцев, что надо что то менять и заканчивать войну? Вот и едьте сами в свою Варшаву. Или идите в окоп