У мене постійно в голові питання. Чому наш президент жодного разу нічого не сказав простим людям. Реально, нас вбивають ні за що. Якщо хтось уб´є людини, то його судитимуть, а тут нас вбивають кожного дня і ніхто з влади жодного слова не сказав, як вони захищають нас. Ніби так і треба. Ну чому не захищають простих людей? А якщо не спроможні, чому не вирішують питання по - іншому? Чого вони добиваються? Ну не може ж так бути, що знищують народ і все, всі очі закривають на це.
Ответ дляКоролевишна
Я не знаю, що він має сказати. Але якщо йому сказати нема чого простим людям.....Це ж головне - зберегти життя твоїх виборців.
Його виборці драпонули першими і зберегли собі життя і будуть далі обирати нам владу з-за кордону, маючи подвійне громадянство.
Korsika999• 04 сентября в 15:25
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ця жінка, матір, теж не хоче війни, теж хоче бачити своїх дітей поряд, її материнське серце розірване вже на шматки. Ця жінка виховала своїх синів так, що вони не за кордон поїхали, а боронять країну, вашу і мою дупу, ми маємо не на форумах обговорюти, а низько їм вклонитися. Але вам, мабуть, цього не зрозуміти
Мать, для которой государство и флаг, дороже собственных детей, это не мать в моем понимании. Это идеальный биоробот для тиранических государств.
Khovanskaya• 04 сентября в 15:28
Ответ дляТанюша
Ну я щоночі чуб роботу ппо.
Робота ппо набагато краще тисячі слів
ну від ппо теж ніхто не застрахований. може прилетіти туди куди не чекаєш
Светлана Борисполь• 04 сентября в 15:53
Ответ дляКоролевишна
Я не кажу, що хуйло хороший. Тут двох думок не може бути: він має бути в гаазі як мінімум. Але чому всі інші країни захищають своїх людей, а у нас ніби люди розмінна монета?
Вони спробували - ми дозволили, значить, норм.
Ответ дляKorsika999
73% от тех кто голосовали. А голосовали те же 72%. Соответственно, это около 35% от 100% всех, кто имеет украинский паспорт.
Добавлю. Если реально 25% честно за него было, то остальное дорисовали скорее всего.
Со счетом у Вас совсем плохо конечно
rainbow2018• 04 сентября в 16:45
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Авторко, ви наче зі сплячки з барлогу вилізли, чотири роки проспали
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 04 сентября в 17:01
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff