Знову Я• 04 сентября в 12:43
18-22 роки
У когось вже виїжджали з України діти такого віку? Поділіться, як усе пройшло.
А найбільше цікавить звісно, чи повертались вже хлопці до України в такому віці і чи назад вже їхали знову.
Пустощі-веселощі• 04 сентября в 14:01
Ответ дляЖирафовое варьенье
Послухаю, мій в Польші сам з 18, зараз 19, теж ВЗ дистанційно, а як з військовою підготовкою зараз буде? Може вже щось чули?
Ніякої інформації ще немає. Тому це теж питання, але що робити.
Жирафовое варьенье• 04 сентября в 14:04
Ответ дляПустощі-веселощі
Мій на 3 курсі, казали що вони ще по старій програмі без вій. підготовки, а в розкладі вже є, як її дистанційно здавати
мегамоСГ• 04 сентября в 15:01
Ответ дляПустощі-веселощі
ДД дівчата. Будь ласка, допоможіть. Ви все знаєте. Куди можна відправити хлопця 19 років, де ще дійсно приймають та допомагають. Дуже потрібно, не підготувалися до цієї можливості. Син навчається у ВЗ дістанційно в Україні. Може хтось може підказати в якому напрямку мені дивитися. Поїде сам, ми працюмо в Україні.
Мій напевно буде їхати в Німеччину, зараз приймає : Берлін, Баварія, Саксонія, Шлезвиг-Гольштейн, Баден Вюртенберг.. Адреси лагерів можете знайти в інтернеті, поїде мій в Мюнхен, там розподільчий лагер який направить вже в інше вільне місце. Вчить мову вже рік, там ще на курси піде а потім працювати. Теж сам, але йому 21 і тут вуз вже закінчив.
Кукусик• 04 сентября в 15:05
Ответ длямегамоСГ
про приписное нового образца можете уточнить? мой получил его в 17, сейчас ему 21, где брать новое? в военкомате? резерв+ у него обновлен, этого не достаточно?
Мой тоже получал в 17. В 18 же меняли паспорт. Да, в военкомате сдаете старое приписное и через пару дней получаете новое, оно и выглядит иначе. Со старым не выпустят.
Пустощі-веселощі• 04 сентября в 15:09
Ответ длямегамоСГ
Дякую за відповідь. Теж дивлюся в бік Немеччини.
Знову Я
• 04 сентября в 15:23
Ответ длямегамоСГ
А як ви знали? Мову почав вчити рік тому.
Кіна не буде• 04 сентября в 15:47
Ответ дляЛапка
І не тільки молоді
Не молодь чоловічої статі поки в зав´язці
Лапка• 04 сентября в 16:39
Ответ дляКіна не буде
Так, я маю на увазі, що ті хто може виїхати
мегамоСГ• 05 сентября в 20:12
Ответ дляЗнову Я
Та я сама здивувалася тоді, а він просто сказав : мені подобається ця мова, хочу спробувати, і ось так день за днем по тихеньку вчив)) і як виявилось не даремно..
мегамоСГ• 05 сентября в 20:13
Ответ дляКукусик
А девочки здесь написали что достаточно резерв+.. ну ок, спасибо.
Тішуся неперетішуся• 06 сентября в 09:14
Ответ дляИщу-брожу
Діти?
У вас, наверное, нет сына? Или лет 5 ему, да? Да, это еще детидля родителей. Что не так?
Ищу-брожу• 06 сентября в 09:45
Ответ дляТішуся неперетішуся
С чего вы взяли? Представляете, и после 25 лет для матерей сыновья - тоже дети. И даже в 30, 40, 50 и т.д. Но почему-то считается, что матерям их не должо быть жаль. У кого-то дети, а у кого-то уже отживший свое ресурс.