За ким я буду?• 04 сентября в 16:37

В кого дуже погана пам´ять

В прямому сенсі цього слова: коли можете забути куди йшли, або запам´ятати більше двох слів не можете. Чи виявили причину?
Летюча помилка• 04 сентября в 16:37
при сильной тревоге, как мозги отключаются
автор За ким я буду? • 04 сентября в 16:38
Ответ дляЛетюча помилка
О, це постійно
НеГолосую• 04 сентября в 16:38
не выявила, но я сильно не искала еще. проявилось в войну , раньше просто рассеянность была. Посмотрим на тенденцию
Муркамурковна• 04 сентября в 16:44
тривожний розлад може бути причиною
в мене було таке, зараз вийшла з розладу і флешбеки такі що краще не пам´ятати)
Файна пані• 04 сентября в 16:54
Автор, вы к невропатологу сходите, мало ли в чем причина, особенно если раньше с памятью все было хорошо.
Незламна• 04 сентября в 16:54
Після корони таке .
Не вмію заміряти• 04 сентября в 17:14
Думаю связано со стрессом
Marinamariana• 04 сентября в 17:33
Сегодня печеньки в кафе забыла (( те что с тирамису дают , завернула в салфетку чтобы в сумку положить и забыла ((
Хочу на Балі• 04 сентября в 23:47
Звичайно, краще проконсультуватись з лікарем. Але є дієві вправи для мозку. Однозначно це сон, режим дня, спорт, свіже повітря, прогулянки і т.д…. до сну мінімум година без телефону, після сну хоч перші 30 хв без телефону. Саме після приходу в наше життя смартфонів з інтернетом захворювання мозку, погіршення зору стали все більше притаманні для більш молодшого прошарку людей. Читання! Не стрічки новин, не пости в соц мережах, а літератури - книжок. Вивчення напамʼять віршів самостійно, чи разом з дитиною (то поміч і заохочення дитині теж) або вивчення іноземних слів так само самостійно або з дитиною, допомагаючи таким чином і їй в навчанні. Списки, нотатники, щоденники - це ваше. І ще є така практика: якщо ви правша, то виділіть хоч один день на тиждень, коли ви будете лівою рукою чистити зуби, їсти ложкою і виделкою, в ідеалі ще й щось писати, записувати, таким чином ви активуєте другу півкулю мозку. Якщо лівша - навпаки. Роблячи це все регулярно ви тренуєте мозок і зміцнюєте нейронні звʼязки. Насправді, такі прості і здавалось би, примітивні поради при дисциплінованому регулярному слідуванні роблять «дива». Але, на жаль, часто люди хочуть замість роботи над собою - «зцілюючу пігулку». Просто подумайте над цим. Здоровʼя вам ❤️