Попихтю та й годі• 04 сентября в 20:01
Допомога на неповнолітню дитину після смерті батька
Дівчата, можливо хтось володіє інформацією, який алгоритм оформлення пенсії на дитину після смерті батька, не військовий. Київ.
Буду вдячна за будь-яку пораду!
Брюлик в стразах• 04 сентября в 20:30
Спочатку Вам треба звернутись в районне управління Пенсійного фонду.Там перевірять скільки у померлого було трудового стажу і, або призначать цю допомогу(якщо достатьно стажу), або дадуть відмову у призначенні через недостатність стажу.Якщо дадуть відмову,то далі з цією відмовою подаєте заяву на цю допомогу в УСЗН.Перелік документів краще уточнити попередньо за телефоном.
любименькая• 04 сентября в 21:28
Если отец получал минималку и соответственно налог такой же платил, то и пенсия ребенку будет минимальная.