Крошечка-хаврошечка• 01 июля в 12:34
Как обстоят дела с поступлением в колледж и универ без прививок сейчас?
Кто не делает и пишет отказы. У вас были проблемы с поступлением?
Я не Тролль• 01 июля в 12:37
Мне педиатр наша сказала, что могут быть проблемы.
Если что - она не гос. Ведёт частный прием - у нее планов нет
Прибираю щодня• 01 июля в 12:40
Ответ дляЯ не Тролль
Бо у довідці напишуть, що не допускається до навчального закладу.
Так було і зі шкільною формою на цей рік.
младокошкина• 01 июля в 12:47
В универ нужны прививки только если жить в общежитии. Если общежитие вам не нужно, то вообще никакие медицинские документы при поступлении не требуются.
Меня не звали• 01 июля в 12:50
Ответ длямладокошкина
Окрім довідки на фізру
Крошечка-хаврошечка
• 01 июля в 12:52
Ответ дляШпондєр
Так як і колись.
Що я ,що мої діти без навіть ніхто не питав
В универе не спрашивали про прививки при поступлении?
Шпондєр• 01 июля в 12:53
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні
В медичному причому
Шпондєр• 01 июля в 12:53
Ответ длямладокошкина
О, я то думаю що ніхто про прививки не запитував
Крошечка-хаврошечка
• 01 июля в 12:53
Ответ длямладокошкина
Сейчас не нужна комиссия в универ? И даже справка 086 как в школу ?
Шпондєр• 01 июля в 12:54
Ответ дляМеня не звали
Окрім довідки на фізру
І цього теж не треба було
Шпондєр• 01 июля в 12:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Запитайте в своєму деканаті
У всіх по різному
Крошечка-хаврошечка
• 01 июля в 12:58
Ответ дляШпондєр
Ні
В медичному причому
А у вас отказ или есть хоть какие то?
младокошкина• 01 июля в 13:08
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В универ точно не надо. За школу сейчас не знаю, дочь в университете на втором курсе.
младокошкина• 01 июля в 13:09
Ответ дляНалогообложу
Кпі без будь яких довідок. Для гуртожитку тільки просили.
Вот и у нас тоже только для обащаги нужна справка. Больше вообще никаких медицинских документов при поступлении не подавали.
Шпондєр• 01 июля в 13:12
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А у вас отказ или есть хоть какие то?
Немає жодної
младокошкина• 01 июля в 13:12
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А у вас отказ или есть хоть какие то?
У моего ребёнка нет прививок и был написан отказ. В школе худо-бедно петляли 11 лет, но никто не выгнал. В университете даже речь о прививках не заходила.
Шпондєр• 01 июля в 13:22
Ответ для-Ань-
Закони для всіх одні. Для всіх ВУЗів, які надають послуги на території України.
А тоді не потрібно ніяких довідок
Меня не звали• 01 июля в 13:30
Ответ дляШпондєр
І цього теж не треба було
Треба було, у мене дитина 1й курс закінчила.
Шпондєр• 01 июля в 13:31
Ответ дляМеня не звали
Вам може і треба було
В мене два студенти медичного університету і Франка - ніяких довідок ніхто не хотів
Щодо написання відмови. Не рекомендую писати відмови від щеплень. Вам усно запропонували уколотись - ви усно відмовились. Або говоріть, щоб вам надали повну достовірну інформацію про щеплення, яке вони пропонують (тоді відсутність щеплення буде виною лікаря, так як він не надав вам необхідну інформацію, а значить ви не можете підписати документ, який називається ’Інформована згода’).
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Статтею 12 ЗУ ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ передбачено відмову від проведення профщеплень:
Лікар (лікар! У ВУЗах лікарі не працюють) має право взяти дану відмову у батьків дитини, у разі відмови - засвідчити це актом у присутності свідків. Однак, у батьків немає обов´язку писати дану відмову, оскільки немає ані прописаного такого обов´язку, ані зразка даної відмови. Тому, у разі, якщо працівник чи то ЗОЗ, чи то ЗДО, чи то ЗЗСО звертається до Вас усно щодо відмови - усно і відмовляєтеся, якщо ж медик наполягає на написанні відмови, скеровуйте його звертатися до Вас виключно письмово з посиланням на законодавство.
’Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’
ЗВІДКИ НА ПРИЙОМІ СВІДКИ, якщо існує лікарська таємниця / медична таємниця?!
Можна ще прочитати закон ’Основи законодавства України про охорону здоров´я’:
І на всі питання сторонніх осіб відповідати, що щеплення ви обговорюєте тільки з своїм лікарем, а не з деканом, вчителем, прибиральницею ВУЗа...
Ответ дляПрибираю щодня
Не вигадуйте. А якщо ваш лікар не вміє правильно заповнювати медичні довідки - зверніться до іншого лікаря. Якому не прийде в голову писати в довідку недопуск до навчального закладу, або вірші Пушкіна, або ще щось.
Всі форми медичних довідок затверджені, існують інструкції по їх заповненню, і лікар не має право писати зайву інформацію (не передбачену в конкретній формі мед.довідки.
До речі, ’навчальних закладів’ уже давно нема. Законодавство покращували і постійно змінювали терміни: ’навчальні заклади’, ’заклади освіти’, ’освітні заклади’.
Ответ дляЯ не Тролль
Проблеми можуть бути тільки якщо лікар проблемний і тупий, а батьки юридично безграмотні і не вміють відстоювати права своєї дочки/сина.
Вакцинатори хочуть протащити законопроект про заборону відвідувати освітні заклади. Але у них не получається поки що. Ось я минулого літа тему створювала, що у них нічого не получилось:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3744685
....................................
А цього літа Радуцький знову намагається протягнути заборону на відвідування закладів освіти (садочок-школа-університет) без одного або кількох щеплень за графіком вакцинації. Законопроєкт 15286 подано до Верховної Ради. Готуємо заперечення для спрямування депутатам із закликом голосувати проти цього законопроєкту.
Картка законопроєкту - законотворчість:
Заперечення для відправлення депутатам та викладання у соцмережі щодо законопроєкту 15286. Інструкція та текст доступні за посиланням:
....................................
Картка законопроєкту - законотворчість:
Поки що українці самі вирішують, що робити з власним тілом, з тілами синів і дочок.
Якщо ви не хочете, щоб в садочки/школи приїжджали вакцинатори і кололи щось невідоме вашим дітям - напишіть заперечення.
Знову потрібен розголос і багато письмових звернень до тих, хто нажимає на кнопки в ВР.
Щоб і цей законопроект так і залишився законопроектом, а не став законом.
Я не Тролль• 01 июля в 14:42
Ответ для-Ань-
....................................
Картка законопроєкту - законотворчість:
....................................
Картка законопроєкту - законотворчість:
Вы умничка.
Низкий поклон людям, которые борятся с этим пиз...цом
Прибираю щодня• 01 июля в 17:41
Ответ для-Ань-
А до чого тут моя лікар?
Це форма, яку для мене підпусує кк.
Якщо ви такого ще не бачили, то це не означає, що такого ще не існує.
І тим паче звинувачувати мене, що я вигадаю.
Щодо зміни лікаря, дякую вам, залиште свої поради при собі, мене лікар, всі лікарі на огляді і комісія цілком влаштовує.
Це форма, яку для мене підпусує кк.