Застряла• 04 сентября в 20:43
2000 м до Андріівки
Я під враженням! До речі, після перегляду фільму - тема мовних срачів дуже швидко закривається!
Вважаю, що «20 днів у Маріуполі» треба подивитися кожному іноземцю, а «2000 м до Андріївки» кожному українцю
Результат:
вже голосів:
35 (63.64%)
Не дивилась і не буду
17 (30.91%)
Не дивилась,але піду/хочу піти
3 (5.45%)
Дивилась, взяв за душу
Весела бджілка• 04 сентября в 20:44
Не дивилась і не буду. Не дивлюсь фільми про цю війну (і радянські про інші війни). Не маю бажання. Війни мені вистачає в реальному житті.
Застряла
• 04 сентября в 20:46
Ответ дляТанго утрьох
Боюсь дивитись. Після війни подивлюсь.
Там нічого страшного нема. Тільки реалії нуля
Застряла
• 04 сентября в 20:47
Ответ дляЛокшина на вухах
такой же тяжелый?
Ні. Очень хорошо просвещает, что такое быть на нуле
Майструю крила• 04 сентября в 20:47
Как участник относительно недавних военных событий, по которому тоже снимали кино, скажу, что больше я такое не смотрю. То, что я знаю ни одна сторона не покажет, ну может лет через 50. Так что подобное кино мне не интересно, правды там столько, сколько посчитают нужным показать именно сейчас.
Локшина на вухах• 04 сентября в 20:47
Ответ дляЗастряла
спасибо
Весела бджілка• 04 сентября в 20:47
Ответ дляЗастряла
У вас немає/не було знайомих або родичів на нулі?
Творю чудеса• 04 сентября в 20:47
Дивилася обидва. У мене стійка психіка, я повномасштабку проспала, обстріли усі наймасштабніші теж, але на перших десяти хвилинах фільму про Андріївку я була близька до панічної атаки. Тому так, фільм вартий перегляду, але не всі «вивезуть».
Успокойся_Успокойся• 04 сентября в 20:47
Ответ дляЗастряла
Нормальным людям это известно из предидущих произведений о предидущих войнах...
Застряла
• 04 сентября в 20:48
Ответ дляМайструю крила
Посмотрите, потом будете рассказывать
Это не художественный фильм!!!
Ms. Искренность• 04 сентября в 20:48
Буду дивитися обов´язково.
20 днів в Маріуполі теж дивилася. Глибоке враження. Цей біль - страшенний, безкінечний, шалений і нестерпний....
Найсильнішим фільмом про цю війну вважаю Довга доба Бадоєва
Застряла
• 04 сентября в 20:48
Ответ дляВесела бджілка
Є друг. І що?
Застряла
• 04 сентября в 20:50
Ответ дляТворю чудеса
Я не дивилась 20 днів в Маріуполі, бо в мене дуже сенситивна психіка до жорстокості і садизму, а там є таке наче
Але я легко перенесла цей фільм в плані каліцтв і трупів, бо це не садизм
Душею наче залишилась ще в залі. І так буде ще дня три
булоТАЙминуло• 04 сентября в 20:52
Ответ дляМайструю крила
Так і є. Всю правду неможна показувати, не кожен це зможе пережити
Банка з медом• 04 сентября в 20:57
Ответ дляЗастряла
Так це і є саме страшне. Реалії.
Я, наприклад, не можу дивитись фільми про війну, я колись і на радянських фільмах про ВВВ ридала, а тепер тим паче.. , коли війна- це наше сьогодення
Проработник• 04 сентября в 20:59
🔴Рада повертає кримінальну відповідальність за СЗЧ.
Парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт, який відновлює кримінальну відповідальність за самовільне залишення частини.
Навіть якщо військовий добровільно повернеться, це не звільнить його від покарання.
Передбачено від 5 до 10 років ув’язнення.
ㅤ
Глас_Народа• 04 сентября в 21:01
Ответ дляЗастряла
Про нуль ,а саме про мову розповів мені односельчанин коли у відпуську приходив.1 раз з 2022.Закінчив військову академію і зразу туди.Так от...Найстрашніше там коли ти лежиш на полі поранений т що не можеш рухатись...І прислухаєшся хто йде . Чи свої чи чужі.Коли йдуть рузькомовні ти вже прощаєшся з рідними,,,І тому у них є домовленість ТАМ розмовляти лише укрїнською... Фільми не дивлюсь,,,Доволі реалій
Самая СоветЧиваЯ• 04 сентября в 21:02
Ответ дляЗастряла
А для чего эта информация?
Лично я не хочу знать что там происходит. Догадываюсь естественно, но погружаться в это нет никакого желания
Очень надеюсь что никогда не увижу что там происходит
Если что, то живу в Киеве. Мне и здесь по ночам треша хватает
Застряла
• 04 сентября в 21:02
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Це не художній фільм! Це документальний фільм, ЯКИЙ ТРЕБА ПОДИВИТИСЯ КОЖНОМУ, бо те шо ви називаєте війною якої вам вистачає в цивільному житті ЦЕ НЕ ТЕ АБСОЛЮТНО ЩО Є ТАМ В РЕАЛІЯХ!
Застряла
• 04 сентября в 21:04
Ответ дляГлас_Народа
А по акценту не зрозуміло?
Подивись фільм потім будеш байки фантазувати про односельчанина і домовленості
Глас_Народа• 04 сентября в 21:05
Ответ дляЗастряла
А по акценту не зрозуміло?
На ТИ не переходили...
Застряла
• 04 сентября в 21:05
Ответ дляГлас_Народа
На ТИ не переходили...
А я не просила фантазувати
Саджу все зарання• 04 сентября в 21:06
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Ну у всіх витримує психіка! Не всім треба дивитись!
Лукава Кішка• 04 сентября в 21:06
Ответ дляТворю чудеса
Саме тому я й Маріуполь не дивлюся.
І взагалі всі фільми про цю війну, перші дні.
Глас_Народа• 04 сентября в 21:06
Ответ дляЗастряла
А я не просила фантазувати
Я відповідь дала...Хто знає той розуміє...
Проработник• 04 сентября в 21:09
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Атаракс помогает немного, попринимайте
Лукава Кішка• 04 сентября в 21:09
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Всі все прекрасно розуміють. У багатьох і так психіка розхитана. пропонуєте добавити? Навіщо, якщо багато хто вже не вивозить?
Застряла
• 04 сентября в 21:11
Ответ дляЛукава Кішка
Та ніхто навіть трейлер не дивився
Проработник• 04 сентября в 21:12
Ответ дляЗастряла
Та ніхто навіть трейлер не дивився
Мы Зеленского на ночь смотрим, так спокойнее)