Застряла• 04 сентября 2025
2000 м до Андріівки
Я під враженням! До речі, після перегляду фільму - тема мовних срачів дуже швидко закривається!
Вважаю, що «20 днів у Маріуполі» треба подивитися кожному іноземцю, а «2000 м до Андріївки» кожному українцю
Результат:
вже голосів:
35 (63.64%)
Не дивилась і не буду
17 (30.91%)
Не дивилась,але піду/хочу піти
3 (5.45%)
Дивилась, взяв за душу
Радість моя• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Це не художній фільм! Це документальний фільм, ЯКИЙ ТРЕБА ПОДИВИТИСЯ КОЖНОМУ, бо те шо ви називаєте війною якої вам вистачає в цивільному житті ЦЕ НЕ ТЕ АБСОЛЮТНО ЩО Є ТАМ В РЕАЛІЯХ!
Удалено администрацией...
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Радість моя• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Радість моя• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Не буду, мені досить реалій
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляРадість моя
Не буду, мені досить реалій
Реалії на нулі були і є, не знаємо скільки ще будуть. А в тебе - пристосування до реалій а не виживання
Радість моя• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Не маю права?
Ворожу на каві• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
я лично хотела бы чтобы каждый кто сейчас воюет как можно скорее вернулся домой, живой и невредимый. любой ценой, думаю вы понимаете о чем я... нет ничего ценнее человеческой жизни
МаксХмара• 04 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
автора ваш ответ не устроит, ей хочется больше триллера, крови, страха, жести с продолжением. Мне иногда бывает стыдно, что среди украинцев есть такие агрессивные и кровожадные как она
Деліка Преціоза• 04 сентября 2025
Не дивилась ’20 днів в Маріуполі’.Чому? Тому що оті жахливі події я бачила власними очима.Не хочу знов переживати цей сумний досвід.
Заздрість то погано• 04 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Чомусь деякі думають, що подібними кінами вони піднімають дух ворожнечі. Типу для тих хто втомився тре подивитись
Весела бджілка• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Коментуючі ви мене розчаровуєте вщент!
Навіщо? Невже ви без фільма не розуміли, як там на нулі? Вам не розповідали ті, хто там був? І невже ви не розумієте, що будь-який документальний фільм це фільм. Покажуть вам лише частину того, що зняли. Дивіться, якщо хочете
але не треба оце капсом писати. Люди самі спроможні вирішити, що їм обов´язково треба робити, а що ні.
Весела бджілка• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
А по акценту не зрозуміло?
Подивись фільм потім будеш байки фантазувати про односельчанина і домовленості
Який акцент у жителів Луганської або Донецької областей, які вчили українську мову в школі?
Холодная каша• 04 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Спасибо, нет
Военные действия застала и в 2014 и в 2022 уже
Дом разбомбили, некоторые животные мои умерли
Муж в 23 пошел служить, штурмовик
Потом ранение, но продолжает службу уже в тылу
Кому надо и зачем?! Аргументы у Вас так себе
Большинсво подобное кино в жизни видели, увы
Муж в 23 пошел служить, штурмовик
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляДеліка Преціоза
Розумію вас. Так, це великий тригер. Але ці два фільма різні. І цей допис не про вас і не до вас
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Удалено администрацией...
Застряла
• 04 сентября 2025
Ответ дляХолодная каша
Спасибо, нет
Муж в 23 пошел служить, штурмовик
Надо как раз тем кто устал от войны на гражданке и не уступает место инвалиду в метро в пикселе
Надо диванным героям и дискриминаторам наших бойцов
Вашему мужу и вашей семье низкий поклон. Этот пост не о вас и не для вас