ДлинноНожка• 04 сентября 2025
Який чоловік, я вся мокра
Не любовница• 05 сентября 2025
Ответ дляДеловитая
Колись тут писали,що хтось з ним спав по молодості в 2000х. після концерту.Так там типу величезний член,товстий як палка ковбаси.
так он маленького роста. И все тогда пропорционально маленькое
Кокосиха• 05 сентября 2025
Чем он вам не понравился? Что у него нет большого пивного пуза как у вашего мужа?
Не заздріть тьоті• 05 сентября 2025
Ответ дляДеловитая
Боже,яке воно стареньке. Але типу молодіжна футболочка ,якісь ключі на шнурку на шиї тельбаються,айстрочки в бабусь свого віку купив. Старенький шикидимщик
А нащо він тим бабусям? Ще й дарити.
Вам скільки?
Бабуся в 45 плюс. Хочуть спокою. А не сморчків
Вам скільки?
Доставучая• 05 сентября 2025
НадпотужнаПотужність• 05 сентября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А зачем у него ключи на шее?
чтобы не терял, а зимой еще варежки рядом с ключами висят
НадпотужнаПотужність• 05 сентября 2025
давайте лучше гнома Монатика обсудим, Потапа, Лысого танцора Яму, Тополю - воина света
Сизоока бестія• 05 сентября 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Тема дно, як і переважна більшість коментарів.
Милі, добрі, культурні українки...
Павлік тут виглядає не найкращим ,нащо це взагалі постити.Ну пройшов вже його час ,щоб милуватися як чоловіком.
Людям і залишається робити на нього ’карикатури’
Сизоока бестія• 05 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Гарне фото
Молодець, що купує айстри у бабусь
Звідки ви знаєте що у бабусь.
Наплетуть вже бо зна що
ГоловнаЯ• 05 сентября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Це якась традиція- періодично його тут обговорювати? Чомусь не Іво Бобула, не Білоножко чи Монатіка, а його
Билоножко умер уже
Valentina shop2020• 05 сентября 2025
Ответ дляДеловитая
Вас распирает от зависти в 12 часов ночи ч то Павлик с вами никогда не будет.
Ложитесь спать
Valentina shop2020• 05 сентября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Шо це за нєдаразуменіє? Я аж подавилась
Не жри в 12 ночи,уже давно спать пора
Valentina shop2020• 05 сентября 2025
Ответ дляЛидия Ф.
Так бридко,небритий дід
Не ужели вы думаете это кому то надо ,ваше мнение,бридко или порыгай и ложись спать
Valentina shop2020• 05 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Стареет только он. Вы, конечно, не будете... Вы всегда будете молодыми!
Они и не будут молодыми,они уже все состарились от злости и сплетен
БоВжеВільна• 05 сентября 2025
Валентина, вы у меня в блоке, я ваших высеров не вижу и открывать не хочу.
Ласковая_львица• 05 сентября 2025
Як то кажуть: яка сім´я, таке і сонечко) Так і тут: який прЫнц - такі і квіти)))
Біток чи ефір?• 05 сентября 2025
Автор,а від чого мокрі то?
Бо не зрозуміло що у вас,можливо хвороба?🤔🤔🤔
Неваляшкина• 05 сентября 2025
Ответ дляДеловитая
Мокра ззаду чи спереду? Якщо ззаду,то в мене погана новина,ви обісралися підливою
То уже манжет не держит
мимАпроходила• 05 сентября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А зачем у него ключи на шее?
Это от его сердца. Подарит только самой достойной
Ананомчикус• 05 сентября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Да кому это еще может быть нужно? Это она ему тут рекламу пытается делать. Кто еще может восхищаться им, как мужчиной.
Эти темы - абсолютный стеб, издевка. Кому-то этот Витя поперек горла, личная неприязнь.
Не люблю Павлика, но постоянные одинаковые темы про него здесь считаю мерзкими.
Дівчина Бобула• 05 сентября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А зачем у него ключи на шее?
Ключик до його серця
MacOS-ница• 05 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
Я так и знала,что будет он
Я надеялась на чудо и зашла в тему....
Рожки-да-ножки• 05 сентября 2025
Ответ дляГорня капучіно
Там походу и жетон с адресом, на случай если потеряется.. Возраст..
Ви зробили мій день👏🤣🤣🤣🤣🤣
Леди_в_ночи• 05 сентября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А зачем у него ключи на шее?
бо уже маразм, может ключи потерять и в дом не зайдет
Г@Л@В@ломка• 05 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Яким людям залишається робити на нього карикатури і навіщо? Виглядає абсолютно звичайно.
Більшість порадниць не виглядає найкращим чином. І що? Постять тут свої фото регулярно. Той Павлік на їх фоні ще нічого.