Бабка-ежика• 05 сентября в 16:08

Почему после пробежки я чувствую больше усталости, чем энергии?

Это пройдет со временем? Бегаю на 5 км по утрам.
Летчица• 05 сентября в 16:10
Важно сколько Вы спите, как питаетесь (бегать и есть недостаточно нельзя, Вы будете терять энергию, мышцы, снижать скорость обмена веществ) и что делаете в течение дня.
Marmu• 05 сентября в 16:14
я як почала в басейн ходити з тренером, перші рази приходила посеред дня і спала по 3 год, далі втягнулася
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 сентября в 16:16
може, вітамінів якихось не вистачає.
тут ось кожен день теми про втому і упадок сил.
а може, це кортизол у нас у всіх підвищений, тому так.
Надежда-8877• 05 сентября в 16:17
А навіщо ви бігаєте?
Радостина• 05 сентября в 16:20
Бо ви витрачаєте енергію, коли бігаєте біг не генерує додаткову енергію.
Nathalie27• 05 сентября в 16:20
Логічно, що Ви відчуваєте втому після того, як витратили енергію
Чу Ча• 05 сентября в 16:32
Потому що всі, хто пише про прилив енергії після занять спортом, - пі*дять
Втома, але втома приємна, по всьому тілу
Дівчина заглядєніє• 05 сентября в 16:35
Автор для чого прчали бігати? Коліна в нормі? Бо часто в бігунів вони хворі
Сосиска_Втесте• 05 сентября в 17:09
Це нічого не дає. Нераціональна трата сил і ресурсу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 сентября в 17:39
Ответ дляСосиска_Втесте
це дуже корисно для підтримання здоров´я і тонусу організму.
мільйони років наші предки ходили і бігали, а не сиділи на стільці цілий день. наш організм страждає від відсутності руху.
Радостина• 05 сентября в 22:00
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тож корисніше саме ходити, а не бігати
Шукаю стакан• 06 сентября в 00:24
Просто біг вам не підходить, скоріше за все низький енергетичний потенціал. Шукайте те, що вас наповнює енергією, а не виснажує
Нульовий сантиметр• 06 сентября в 02:38
У меня оказались проблемы с сердцем,увы.
Бойова• 06 сентября в 08:54
Я один раз так побежала. Еле домой дошла. Мне не подходит.
Мои знакомые которые бегают, чувствуют себя замечательно после пробежки
Зараз на дієті• 06 сентября в 22:22
А вы так сразу с 5 км начали или постепенно наращивали? Для меня это капец как много, я уже после 1 км еле ноги волочу, а после 5 км я бы не просто усталость чувствовала, а откинула бы ласты.