Не зацілована• 05 сентября в 17:35
Задня парта перший клас
Доньку посадили на останній парті, вона не найвища і дуже
сором´язлива , їй важко дається спілкування. Переживаю, що вона там буде не помітна і нікому не потрібна.
Ходили до цієї вчительки на підготовку. Це означає , що дитина в списку аутсайдерів?
После 18• 05 сентября в 17:36
Донька всю початкову школу просиділа на останній парті. Аутсайдером себе не відчувала
P.s. я всі 4 роки була в батьківському комітеті, а моя кума завуч в школі
Гжегож Бженчишчикевич• 05 сентября в 17:36
Мої завжди були на останніх і не мали ані соціальних, ані освітніх проблем.
До того ж, якщо дитина сором´язлива, бути в центрі їй виснажливо.
Не зацілована
• 05 сентября в 17:39
Ответ дляСорока-ворона
Так вони ж групами сидять і їх періодично пересаджатимуть
Сидять по двох за партою, три ряди, як в колишній школі
Чесно брешу• 05 сентября в 17:41
Я би поговорила і попросила пересадити.
Мій син сидів на задній парті, бо був високим і дуже крутився (рдуг). То він чухається, то він потягується, то він на жопі підстрибує. Я була не проти, бо у цієї вчительки навіть на задній парті треба пахати, вона бачить і задіює всіх.
Чесно брешу• 05 сентября в 17:41
Ответ дляНе зацілована
Нема нушівськтх парт?
УраганнаЯ• 05 сентября в 17:41
Ответ дляНе зацілована
Их пересаживают постоянно,чтоб зрение не портилось.
Дівка в намисті• 05 сентября в 17:43
Ответ дляДиректор Пляжу
И это только 5 сентября
бедные учителя) как не одна бубочка так другая все равно сзади сидит)) а вокруг родители типа автора ’утесняяяяяют’
Директор Пляжу• 05 сентября в 17:44
Ответ дляНе зацілована
Чего рыдать. Мой сын сидел за последней партой 1 и 2 класс. Учился отлично. В 3 Кл зрение упало, пересадили за первую. Не нравилось, потом привык.
Кіма кепка• 05 сентября в 17:47
Ответ дляНе зацілована
рано вы плакать начали, все еще впереди) а по теме-детей постоянно пересаживают, не будет ваша постоянно там сидеть, ну и вы же понимаете, что если все захотят, что бы их детей посадили на первые парты-все равно так не получится)
100%• 05 сентября в 17:47
Ответ дляНе зацілована
Попахивает совком? ))
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 17:48
Ответ для100%
Попахивает совком? ))
Там дітей по 35 чоловік пять класів. Кружечком не получиться
Туфли в чешуе• 05 сентября в 17:49
Я була висока і дуже розумна. В 1 класі знала всю програму до 3 класу, бо була старша сестра. Мені комфортніше було на останній парті байдикувати.
100%• 05 сентября в 17:49
Ответ дляДівчина Гілмор
Ото ж. Наши под землей в 3 смены. Не до излишеств.
короткопамятна• 05 сентября в 17:49
Ответ дляДівка в намисті
Щімят
100%• 05 сентября в 17:50
Ответ дляТуфли в чешуе
Можно было и программой за 5-6 класс поинтересоваться )
Не зацілована
• 05 сентября в 17:50
Ответ дляДівчина Гілмор
короткопамятна• 05 сентября в 17:51
Ответ дляНезламна
Бальзааам))) пишите еще)
І не кажіть, аж повіяло колишньою, довоєнною Порадницею
Руда ліса• 05 сентября в 17:51
Ответ дляБелая и пушистая
У нас в 6 класі 1 вересня драка була за останні парти
Моя в 4 клас перешла, так хочет на последние, а нельзя, из-за зрения.
ЗдохниПуйло• 05 сентября в 17:52
Мій син постійно сидів і сидить на останніх партах, взагалі не бачу проблем. Є діти з поганим зором, є вискочки, не всі люблять перші парти.