Допоможіть, може, у когось схожа ситуація. Друг поїхав на заробітки до іншого міста у травні. Спочатку намагався знайти роботу, але потім влився в погані компанії (він і так схильний до алкоголю). Роботи немає, грошей теж, востаннє 12 серпня хазяйка вигнала із квартири. 16 серпня після 9 ранку різко перестав заходити до мережі. Вже вересень, телефон мовчить, відключений, ніде в соціальних мережах немає.
У нас з ним стосунки дуже тісні, раніше були парою, але то сварилися, то сходилися, через його проблеми з алкоголем. Але, будучи в іншому місті, завжди мені писав, тобто постійно були на зв´язку.
Правда губив уже там телефони рази 2, але через день-два виходив на зв´язок, а тут невже три тижні не може повідомити про себе? Ситуація щодо грошей, звичайно, і справді погана, та й сам він такий недисциплінований.
До поліції звернулася, але для повноцінного пошуку потрібні заяви родичів. А в нього мати закордоном, бабуся та дідусь у моєму місті, але ми з ними в конфлікті, та й про його долю вони особливо не дбають. З ким він там у тому місті спілкувався, я не знаю. Наші спільні знайомі також не в курсі останніх подробиць.
Допоможіть, що робити? Я вже не знаю, як діяти, хочеться хоч якоїсь ясності. Невже це така яма, що він з неї не може вибратися вже три тижні? У кого були схожі ситуації, поділіться, будь ласка! І як ви думаєте, чи живий він? 😔😔😔
Ответ дляСлобожаночка
Якщо по Україні поїхав, то може мобілізували..
та навряд, у нього інвалідність 3ої групи....
Хочу в БАНю• 05 сентября в 18:16
запил, могли побить, убить, может где-то в парке бухой лежит, да что угодно могло случиться(
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 18:20
Ответ дляHelen butterfly
Это никого не останавливает
Юпитерная• 05 сентября в 18:49
Ответ дляHelen butterfly
Для ТЦК инвалидность это ни о чем, если на месте руки-ноги то здоровый как бык, а если на протяжении последнего года не лежал на стационаре по болезни то разговоры про инвалидность заканчиваются, они мобилизируют, получат бонус за тушку, а дальше их ничего не интересует, а вот если бы была ответственность за мобилизацию непридатних...к примеру мобилизировали того кого не положено мобилизировать - ТЦК+ВЛК всем дружным составом отправляются на Купянский напрямок в пехоту, вот тогда возможно в стране что-то на лучшее поменялось, но наша страна не про это, все кто здоровый, зашареный тот или откупился, за границей или забронированый, а люди больные, немощные, социально неустроенные, умственно неполноценные - самое оно
Ответ дляПупуговка
В соц сетях опубликуйте.
а може хтось порекомендує групи у фейсбуці, або що, краще по Києву, де шукають просто цивільних.. бо я дивилася, усі для пошуку військових чи зниклих за особливих обставин під час війни
Пупуговка• 05 сентября в 23:14
Ответ дляHelen butterfly
Я думаю, что лучше городская группа, где много народа, чтобы увидело больше людей, в группы, где ищут людей, далеко не каждый заходит.