Однозначно• 05 сентября в 19:15
підкажіть чи потрібен дозвіл батьків для виізду за кордон бабусі з онукою?
Однозначно
• 05 сентября в 19:16
Ответ дляГоворю відверто
обязательно
одного з батьків буде достатньо?
Говорю відверто• 05 сентября в 19:16
Ответ дляОднозначно
одного з батьків буде достатньо?
сейчас да. вообще нет.
Директриссимо• 05 сентября в 19:21
Ответ дляОднозначно
одного з батьків буде достатньо?
Ні, від обох
Директриссимо• 05 сентября в 23:28
Ответ дляMacOS-ница
А якщо батько на передовій?
Тоді з дитиною їде мама. Як у мене це наприклад, саме така ситуація.
А на виїзд з третіми особами потрібен дозвіл двох батьків
Директриссимо• 05 сентября в 23:31
MacOS-ница• 05 сентября в 23:31
Ответ дляДиректриссимо
А якщо мама не виїздна/ в лікарні/ інше? Тим паче зараз військовий стан в країні.
MacOS-ница• 05 сентября в 23:35
Директриссимо• 05 сентября в 23:42
Директриссимо• 05 сентября в 23:46
Ответ дляMacOS-ница
Та дитина залишається в Україні, без дозволу батьків. Комусь це може не подобатися, але зараз це саме так.
MacOS-ница• 05 сентября в 23:47
Ответ дляДиректриссимо
Не пишіть дурниць. Зараз діє спрощена процедура для виїзду дітей.
Директриссимо• 05 сентября в 23:48
Ответ дляMacOS-ница
фото
Сайт Державної прикордонної служби для вас не авторитет? Ну ок, можете спробувати поїхати
Директриссимо• 05 сентября в 23:49
Ответ дляMacOS-ница
Так. Вона спрощена для мами. Дозвіл батька не потрібний.
Знаю випадки, коли групи дітей не випускали на змагання, саме через те, що у тренера був дозвіл лише від мами на виїзд дитини.
Хто хоче спробувати особисто - ок.
MacOS-ница• 05 сентября в 23:55
Ответ дляДиректриссимо
Хто хоче спробувати особисто - ок.
Для дитини насамперед спрощена, а не для мами.
В неділю буду перетинати кордон і спеціальнльно перепитаю у наших прикордонників
Директриссимо• 05 сентября в 23:58
Ответ дляMacOS-ница
Добре.
MacOS-ница• 06 сентября в 00:03
MacOS-ница• 08 сентября в 11:32
Ответ дляДиректриссимо
Добре.
Прикордонники відповіли те ж саме, до написано в чат боті прикордонної служби. Тобто бабуся мусить мати документ, шо доводить рідство з онуком/ онучкою і дозвіл на виїзд від одного з батьків.