Слобожаночка• 05 сентября 2025

Тут сидить невістка нашої легенди свекрухи. Яку б пораду дали б дівчині?

Бачила нові теми нашої легендарної свекрухи. І хтось написав, що тут є невістка. От я читала теми свекрухи цієї, і про памперси, і про те як невістка з сином запізнилися на зустріч до неї з малюком, і вона хотіла, щоб вони зібралися і поїхали геть. Я дуже хочу допомогти дівчині і дати пораду! Не підпускати свекруху до своєї родини, навіть до онука. Це психічно неадекватна людина. Яка не принесе ніякої користі малюку і родині в цілому.
Але розумію, що ця мама все одно частина цієї родини і невістка нікуди її не подіне. Прийдеться навіть і в гості приймати, і наче невістка так і зробила. Жінки, яку б пораду ви дали цій невинній дівчині?
ХикориДикори• 05 сентября 2025
А ви мама цієї невинної квіточки? )))
Не вмію заміряти• 05 сентября 2025
свекруха тролятина, немає там ніякої невістки/сина/онука

тож порада не годуйте тролів
бювет_в_обед• 05 сентября 2025
Можно для селян отдельный форум пожалуйста
Вічний двигун• 05 сентября 2025
Порада така: радій, що та свекруха видумана😎
Вічний двигун• 05 сентября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Вони за легендою з Києва😛
Благоуханочка• 05 сентября 2025
Это был троль, писавший то от имени свекрови, то от имени невестки.
Запуталась она в своих аккаунтах.
Крем для арбуза• 05 сентября 2025
Это та, что подарок никак не купит, 2 месяца межуется?
автор Слобожаночка • 05 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Да.