Ангел-предохранитель• 05 сентября в 19:36

Чи може цистит зявитися від переохолодження?

Достатньо було сісти на холодну лавку і все почалося.
100%• 05 сентября в 19:37
сейчас тут наши урологши Вам расскажут
Пригощаю кашею• 05 сентября в 19:37
Да, если есть бактерии, от переохлаждения снижается иммунитет и бактерии размножаются, возникает воспаление.
Мастер Класс• 05 сентября в 19:39
Цистит, как правило, это кишечная палочка. Это от неправильной гигиены. А холодная лавка это просто триггер.
Маруська Му• 05 сентября в 19:40
Звісно, може. Це тільки Супрун могла на камінні сидіти і нічого їй не було :))
ШанельКуКу• 05 сентября в 19:40
ну два года назад 5 раз был цистит
сдала расширенный анализ
подобрали нужный антибиотик
и тогда проблема исчезла
Домовенок Кузя• 05 сентября в 19:43
у мене перший раз від переохолодження і почався.
Метелик• 05 сентября в 19:45
В мене так і було. Посиділа не металевій лавці, а через тиждень почався цистіт
Bombastic• 05 сентября в 19:48
Я тут нещодавно перехворіла вперше за 42 роки
Я офігіла. Жара , ніяких інших чинників
Але бляха дуже перехворіла
100%• 05 сентября в 19:54
Ответ дляМаруська Му
В Испании все дети сидят на полу и на асфальте, в школах, на кружках.
Наши украинские мамы этого пережить не могут. Я в том числе. Даже просят учителей не разрешать своим дочкам сидеть на земле. Но этого никто там не понимает, и о чём это мы.

При том, что, говорят, у местных девочек циститы и аднекситы очень частые. Но с сиденьем на земле никто не связывает.
Аноним_• 05 сентября в 20:23
Ні. Потрібно шукати проблему. У мене хворі нирки. Від того так
рукиЖимолости• 05 сентября в 20:36
Ответ дляМаруська Му
Ага, до вас прям з каміння бактерії в уретру лізуть...
Маруська Му• 05 сентября в 23:24
Ответ для100%

Цыгане они и есть.
Маруська Му• 05 сентября в 23:27
Ответ длярукиЖимолости
Ні. Ця бактерія є практично у всіх -уреаплазма. Але зазвичай імунна система її успішно пригнічує. Коли місцевий імунітет знижується (при переохолодженні), вона активізується і викликає запалення. Я думала, зараз це вже всі знають.
рукиЖимолости• 05 сентября в 23:57
Ответ дляМаруська Му
Ні. Уреаплазма є не у всіх. І цистити здебільшого не уреаплазма викликає, а кишкова паличка. Це результат неправильної гігієни. Я думала, це всі вже знають