Фляшка на трьох• 05 сентября 2025

Посоветуйте взрослого окулиста в Киеве

Желательно правый берег. Сильное жжение в глазах. Пол года мучаюсь, куча лекарств, 2 врача, без толку. Нужно сменить. Посоветуйте толкового, пожалуйста.
masha_luiza• 05 сентября 2025
Сидорова в Добробут, реально крутой врач, принимает только в районе метро Ипподром, правый берег..
автор Фляшка на трьох • 05 сентября 2025
Ответ дляmasha_luiza
Спасибо!
Вумна вутка• 05 сентября 2025
Гіалуронку покапайте пару місяців часто, десь до 8 разів на день. Мені дуже допомогло. Боліло так, що знеболюючі треба було приймати
Ответ дляВумна вутка
Я навіть вмитися не можу. Якщо вода потрапляє в очі, то все...
Вумна вутка• 05 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Так я ж вам не воду пропоную. Гіалуронка зволожує очі. Я використовую Lacri-Vision
Ответ дляВумна вутка
Я зрозуміла. Я мала на увазі, що очі неймовірно печуть,сил немає. Причину не зрозуміло
Вумна вутка• 05 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
У мене це почалося після довготривалого використання мазі з антибіотиком. Але лікар сказав, що таке буває і просто від вікових змін. Я просипалася вночі від сильного болю у самому глазному яблуці. Навіть уявити не могла, що сухість може такий біль спричинити
Ответ дляВумна вутка
А лікаря можете порадити?
короткопамятна• 06 сентября 2025
Айлаз, лікар Аль Хасо, молода, але дуже уважна
Вумна вутка• 06 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
А лікаря можете порадити?
Я закордоном лікуюся