Йогуртікс1• 05 сентября в 21:26

Питання про булінг в школі

Що б ви робили, якщо дізналися, що ваша дитина когось ображає в школі? Як з цим боротися, як пояснити, донести до дитини, що так не можна? Без насилля і криків.
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 21:28
Вияснити причину, чому дитина виливає негативні емоції шляхом емоційного/фізичного тиску на іншу людину.

І працювати над цією причиною
Не пириживай• 05 сентября в 21:32
Ответ дляДівчина Гілмор

І працювати над цією причиною
Задолбаетесь выяснять и працювать с причиной.
Мию чакри щоденно• 05 сентября в 21:33
Я не знаю . Но у нас такой ребенок был в младшей школе. Так мама этого ребенка сделала жертвой. То учителя его обижают. То на лекции про буллинг задавала вопросы мол девочки плачут а как понять что мальчика обижают. Но невооруженным взглядом было видно , что у них проблема в семье. Мама украинка , папа мусульманин и очень обеспеченная семья. Мама при папе без разрешения рот не открывала, а в школе делала разнос что сыночку все обижают , хотя как раз он всех обижал.
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:35
Ответ дляМию чакри щоденно
Жесть. Ох уж ці забезпечені сім´ї..
Садова гойдалка• 05 сентября в 21:37
Відвела би свою дитину до психолога, бо це майбутній тиран і деспот, і в кінці достанеться й батькам !
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:37
Ответ дляНе пириживай
Краще уж знайти ту причину мирним способом. Я б не хотіла зайвий раз кричати і психувати, тим паче перед дитиною. Це ж ганьба
Садова гойдалка• 05 сентября в 21:38
Ответ дляЙогуртікс1
А ще платити штрафи і шукати нові школи !
Не пириживай• 05 сентября в 21:39
А почему для вас так важно без насилия и криков? Что вы называете насилием? Насилие уже совершает ваш ребенок над кем то, пусть и на себе ощутит как это. А вообще не представляю такой ситуации со своими детьми, слава богу. У меня бы и мысли не было сдерживаться в плане насилия и криков. Лишила бы всех благ, набила бы сто процентов.
Перекус беру завжди• 05 сентября в 21:40
А в сім´ї проблем немає?
Мию чакри щоденно• 05 сентября в 21:41
Ответ дляЙогуртікс1
Жесть. Ох уж ці забезпечені сім´ї..
Хотя не знаю буллинг ли это , но он просто бил всех, жестоко бил мальчиков, девочек не трогал. В инстаграмм выставлял фотки голого себя , естественно удалили. Дочке в телеграмм прислал. Но видели бы вы маму, сама невинность и интеллигенция. Всегда дополнительные вопросы к учиоелю, изучала психологию , была беременная третьим на тот момент
Не пириживай• 05 сентября в 21:42
Ответ дляЙогуртікс1
Ганьба это поведение вашего ребенка. Значит так воспитали. Воспитывайте правильно, если еще не поздно. А то потом и вас обидит.
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:44
Ответ дляНе пириживай
Відразу ні. Насилля і крики - це жах. Я вже бачила, як я виглядаю, в дзеркалі, коли агресивна.. Щоб отаке ганьбище побачила моя дитина? Нізащо! Я хочу по-нормальному, по-адекватному, а не як дикарка-істеричка
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:46
Ответ дляПерекус беру завжди
А в сім´ї проблем немає?
Немає. В реалі ми двох з дочкою. Вона нікого не ображала. Цей пост гіпотетичне питання, стало цікаво, як взагалі діяти в такій ситуації.
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:47
Ответ дляНе пириживай
Діти не можуть образити дорослих, вони менші і фізично слабші. А питання було гіпотетичне
Сито для думок• 05 сентября в 21:47
Мою дочку до третього класу не сприймали однокласники, потім все змінилось. У шостому класі пів класа почали гнобити дівчинку і моя була серед них. Сказала їй що від неї такої не чекала, кому як не їй знати що відчуває та дівчинка. Кричати і обзивати нема сенсу, це лише відштовхне дитину від вас і точно доброти і співчуття до того кого вона гнобить не добавить.
So_so• 05 сентября в 21:48
Для меня был бы удар. Разговаривала бы с учителем, с пострадавшим ребенком, что произошло, потом (при условии, что я прям ничего не понимаю) обращалась к психологу.
Но мой опыт показывает, что так не бывает. Родители буллера уходят в агрессивную оборону (он не мог, он дома ангел, его оговаривают, подставляют или его провоцируют), начинают рассказывать про роль школы, что она должна, угрожать итд.
Вся така шо куди там• 05 сентября в 21:49
Ответ дляЙогуртікс1
Якщо цього не зробите Ви, то зроблять ті хто заступиться за дитину, яку булить ваш. А поки що продовжуйте гладити його по голівці, а він тим часом, поки не буде відчувати наслідків за свою поведінку так і продовжуватиме.
Не пириживай• 05 сентября в 21:51
Ответ дляЙогуртікс1
Дети быстро растут.
Та я поняла что вы троль.
автор Йогуртікс1 • 05 сентября в 21:53
Ответ дляСито для думок
Моя донька розповідала, що в 4 класі її намагалася булити група однокласників. Почали її речі хапати і кидати на підлогу. Донька на це влаштувала істерику. Як потім вчителька сказала, ’верещала, мало весь клас не оглух’. З тих пір її не чіпали, але вона стала ізгоєм. І дружила тільки з трьома дівчатами, з якими теж не спілкувалися.
Пишу з калідору• 05 сентября в 22:34
Хз, як на мене у всіх булерів є насилля в сім´ї..
АБВГДейка• 05 сентября в 23:09
Ремнем отходила
Стрекозей• 06 сентября в 00:01
Словами. Сказала бы, чтобы больше так не делал.
Мне кажется, что сейчас это слово слишком часто употребляют. И все его страшно боятся.
dahashutka19• 06 сентября в 12:43
До психолога. Перед тим, кого ображає, вибачитись. Бо за булінг директор може і заяву в поліцію написати . А так буде видно, що ви хоч шось робите.