ничевока• Изменено 05 сентября в 22:02

Дівчата в розлученні і з дітками

Ось є у вас наприклад коханець, для стосунків, чи то для сексу. З дитиною цей чоловік ще не вибудував стосунки, у вас все на початку … де ви бачитеся, як , особливо, якщо дитина лише з вами і вам не допомагає ніхто
Чи приходить ваш коханий/коханець додому і чи є якесь мінімальне спілкування з дитиною?
Особливо, якщо це стосунки, які на початкових стадіях, перші місяці або перший час
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:02
Нет. Няня была
С каждым что ли знакомить ребенка ? Зачем такой стресс
автор ничевока • 05 сентября в 22:02
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нет. Няня была
Ок, а хто оплачував? Чому з кожним? Не у всіх же там список безкінечний. Це можуть бути єдині стосунки після розлучення і досить серйозні з часом
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:03
Ответ дляничевока
😁странный вопрос
Кому надо тот и оплачивает же
Мейк-ап форева• 05 сентября в 22:05
По-перше, це вже жіночки, а не дівчата, якщо вони розлучені і в них є діти.
По-друге, не треба совати своїх @х@рів в дім з дитиною. Він і не збирається ніякі стосунки вибудовувати з дитиною, а просто мамку чпокає на її ж території, а та вже намалювала собі в голові.
Його клопіт - знайти місце, де буде вас @х@ти. Ваш клопіт - прилаштувати на цей час дитину.
автор ничевока • 05 сентября в 22:05
Ответ дляНу що ви, мамо!
😁странный вопрос
Кому надо тот и оплачивает же
Тобто ви?)
автор ничевока • 05 сентября в 22:06
Ответ дляМейк-ап форева
Не мій)) це не про мене тема))) суто теоретична
Мейк-ап форева• 05 сентября в 22:07
Ответ дляничевока
Ото й не беріть важкого в руки і дурного в голову.
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:08
Ответ дляничевока
Тобто ви?)
Конечно же, вторые отношения я строила находясь во взрослой позиции
Только дети считают что им кто то что то должен
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:11
Мой будущий муж первый подарок мне сделал после трех моих 😅и совсем на потому что денег не было, он даже не знал что надо 😂мама не научила
Зато после третьего офигел и сразу машину захотел подарить ( бу но хорошею , в тот момент моя сломалась и ремонт был дорогим )
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:13
Ответ дляМейк-ап форева
😂😂😂 многие мужчины даже не думаю про какие сложности у женщин и ждут вкусно пахнеющую побритую и с настроением
ЯниЯ• 05 сентября в 22:13
Мы с братом без проблем сидели сами дома, пока мама по ресторанам и кафе ходила :)))
Но она и работала много. Так что и когда на работе была - мы тоже сами были. Там было не привыкать :)
автор ничевока • 05 сентября в 22:13
Ответ дляНу що ви, мамо!
Що?? ))) вибачте, а це до чого в питанні про дітей і коханців?))) чи ви так, повидєлуватися ?)))
Крайня невістка• 05 сентября в 22:14
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ви розумієте самі, що ви написали?
Ms. Сама прямота• 05 сентября в 22:15
Додому нікого і ніяких знайомств
Белочкой зови• 05 сентября в 22:16
У меня пока никого нет, но даже мысли нет привести кого-то в дом к моим детям, при том, что они тинейджеры.
автор ничевока • 05 сентября в 22:17
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це він вам таке сказав? Щоб і з дітьми не пересікатися, і з мамою їх бачитися, і у витратах на няню не бути задіяним?
автор ничевока • 05 сентября в 22:18
Ответ дляMs. Сама прямота
Додому нікого і ніяких знайомств
Додому то питань немає … а от чому ви знайомства не допускаєте?
А Я Самая Самая• 05 сентября в 22:19
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ощущение, что Чупакабразэбест разжилась анонимным аккаунтом и написала этот очередной бред
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:20
Ответ дляничевока
Я к тому что многие не думаю про ваши проблемы и не должны ничего вам
Хочется делать приятное - делайте сами

Если хотите отношения 🙂
Чтооооооооооо?• 05 сентября в 22:21
Ответ дляНу що ви, мамо!
😁странный вопрос
Кому надо тот и оплачивает же
Ну, якщо жінка - повія по виклику, то клієнт, що її замовив. Це логічно. Але ж, настільки зрозуміла автора, йдеться про стосунки між небайдужими одне до одного людьми, а автор не повія на роботі. Тоді поо яке ’кому надо’мова?
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:22
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мужчина изначально любой хочет лишь секса
А как оно сложится и сложиться ли непонятно
Ну що ви, мамо!• 05 сентября в 22:22
Ответ дляЧтооооооооооо?
Секс это такое счастье и для девушки и удовольствие на двоих
Чтооооооооооо?• 05 сентября в 22:23
Ответ дляНу що ви, мамо!
Співчуваю, що вам лиш такі чоловіки траплялись.
Поросенка• 05 сентября в 22:28
Зачем незнакомого человека приводить домой общаться с ребёнком ?
автор ничевока • 05 сентября в 22:31
Ответ дляПоросенка
Ок. Хай це буде не незнайома людина, а людина на початковій стадії стосунків (я саме так писала), або ж просто коханець…. І ?? Є ви, є він, є діти. Як ? Де вам бачитися?!якщо вихованням ви займаєтеся самостійно
Поросенка• 05 сентября в 22:33
Ответ дляничевока
На начальной стадии это и есть незнакомый мужчина и не стоит вести его в свой дом.
Если у Вас совсем нет свободного от ребенка времени, то придётся подождать.
автор ничевока • 05 сентября в 22:34
Ответ дляПоросенка
Ок. Без вашого дому. За яких умов, обставин, враховуючи наявність дітей, відбуваються ваші зустрічі і більш близьке знайомство?
Швидка Настя• 05 сентября в 22:39
Дети (на тот момент им было 16 и 6 лет) были с бывшим мужем, он брал их два раза в неделю, в среду вечером и в субботу на весь день, в это время я встречалась с нынешним мужем в начале наших отношений.
автор ничевока • 05 сентября в 22:44
Ответ дляШвидка Настя
Нарешті щось по темі)) У мене чоловік ніколи(!!!) не брав дитину, просто, щоб трохи мене розгрузити. Весь час, ті лічені години, шо він провів з дитиною, я була поруч, бо сам досі не знає, як себе поводити із власним дитям. Але він так гордився, коли чергова його дівчина сказала, що «приймає його з дитиною» 😂
З дитиною, яку в очі не бачила і з якою він самостійно жодного дня в житті не провів без моєї участі ))))
Кажу що вона приймає ?)))))) дитину твою?)) ну це смішно 🤣
Швидка Настя• 05 сентября в 22:47
Ответ дляничевока
Мой бывший муж хороший отец, тут у меня к нему никогда не было претензий, когда младшей дочери было всего три недели, я попала на месяц в больницу, он прекрасно справился и с грудничком и с 10-тилеткой.