Обращеница• 05 сентября в 23:38
Тема для взрослых
Вы уже закупили на зиму запас овощей?
Дама_из_рекламы• 05 сентября в 23:39
Ещё нет... Если честно то Лень
Как подумаю закрывать томат, сок, огурцы сразу нехорошо становится...
НашлаПерепискуМужа• 05 сентября в 23:40
Ответ дляДама_из_рекламы
Ещё нет... Если честно то Лень
Не закрывайте. И пусть вам будет хорошо.
Не боюся осуду• 05 сентября в 23:43
вот выключат опять электрику и будут хозяйки срочно заморозку доедать
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 сентября в 23:47
А які овочі купляють ’на зиму’ (хіба що картоплю знаю, що беруть)?
Щось я з цим форумом починаю почувати себе якоюсь неповноціною. В яку тему не зайду, то сюрпризи. 40 з гаком рочків прожила і такі відкриття тут іноді для мене
любименькая• 05 сентября в 23:48
Ответ дляЛасую колобками
Ничего не закупаю, в магазинах всего полно круглый год
Сок настоящий, вкусный томатный не продают
Не из томатной пасты, ес-но
Країна мрій• 06 сентября в 00:36
Закрила огірки, помідори. Ще заквашу помідори, 4 ящ слив на вареня. В неділю поїдемо картоху закупити і все.
ЗабежАЛОЧКА• 06 сентября в 01:38
моя мама всі оті срані закривачки називала одним ємким словом - ’побовтюхи’. всі оті лєчо, салати, кабачки як ананаси (ні!), дрислюваті аджики, огоньки, рідке варення зі слив з дешевим какао тіпа нутелла, і всяку різну поєбєнь, яку хузяюЖки-рукадєльніци називають ’гості умомлялі добавки і рецепт, но я стояла до паслєднєго і нікаму нє дала!’
скажіть, нашо пхати в банки борщову приправу, коли цибуля, буряк, морква і паста доступні всю зиму у більш-менш свіжому вигляді? напуркуа? щоби що?
або нахуа закривати в банки воду - березовий сік зі шкірками апельсин, цукром і лимонною кислотою? знов - шоб шо? воно корисне? ооооо, так!!!! користь, ска, аж пре з нього. воно смачне? якщо тілько дядьку з самогонним перегаром на ранок.
ідійоти.
Мрію про космос• 06 сентября в 10:09
Картоплю купую зазвичай. Цього року не купувала ще. Мабуть на наступному тижні поїду куплю.